Ирландия (13-та, но не фатална!) празнична Коледно- Новогодишна тема

  • 34 874
  • 758
# 660
Е то па като си го избрах тоя Корк баш по средата от Каван и аз хахахахах
Виж целия пост
# 661
Е то па като си го избрах тоя Корк баш по средата от Каван и аз хахахахах
Да, то май стана същото ако Джу трябваше да идва в Дъблин- три дена с камили.  Joy
Джу, къде си бре? Да не ринеш сняг с лопатата?  Mr. Green
Виж целия пост
# 662
И аз мога да дойда от предната вечер, тъкмо да се видим за повече, а пък на другия ден ще чакаме останалите! Peace

П.С. Юхуууууу, вали сняг на парцали!!! Party
Виж целия пост
# 663
П.С. Юхуууууу, вали сняг на парцали!!! Party
Значи ти си пратила ледените ви топчета при нас.  Twisted Evil
Все се чудех какви ледени топчета толкова валят в туй Кери, ама на днес видях. Чистачките на колата едва смогваха да разчистват леда от стъклото.  #Crazy
И аз мога да дойда от предната вечер, тъкмо да се видим за повече, а пък на другия ден ще чакаме останалите! Peace

Искаш да кажеш, че срещата може да е Дъблин ли?  Flutter
Виж целия пост
# 664
П.С. Юхуууууу, вали сняг на парцали!!! Party
Значи ти си пратила ледените ви топчета при нас.  Twisted Evil
Все се чудех какви ледени топчета толкова валят в туй Кери, ама на днес видях. Чистачките на колата едва смогваха да разчистват леда от стъклото.  #Crazy
И аз мога да дойда от предната вечер, тъкмо да се видим за повече, а пък на другия ден ще чакаме останалите! Peace

Искаш да кажеш, че срещата може да е Дъблин ли?  Flutter

Ааа, моля, моля, нищо подобно не искам да кажа, искам да кажа, че бих се радвала да се видим в Корк! Mr. Green Laughing Hug

А топчетата ви ги пратихме, за какво са ни тука, аман вече от тях!
Ние си имахме сняг на парцали... за 5 минути! Tired
Сега пече слънце, само на планината има сняг:

Скрит текст:

Скрит текст:

Ми, не е честно пък! Crossing Arms
Виж целия пост
# 665
Сняяяяяяяг,валя сняг.После слънце.И такаааа беше атракция за децата най-вече.
Виж целия пост
# 666
Ама сега вали ли още, Миши? Rolling Eyes
Някой някъде каза, че след 18.00ч щяло да вали доста.
Тук няма нищо - ни сняг, ни дъжд, ни топчета, но доста застудя, та си мисля, че ако започне да вали, ще е сняг. Rolling Eyes

П.С. А тук в Пенито вече са пуснали бански, парео- та, сандали и чехли! ooooh! hahaha Joy
По- дебелите дрешки пък са с намаление.
Тя зимата тепърва почва, те я отписаха. Laughing
Виж целия пост
# 667
Те в този Пенис са така. Август месец продават дебели дрехи, че заредили зимната колекция. Едни къси дънки нямаха. Питам за джапанки- минал им сезона. Казвам как минал бе хора, средата на август е.
Сега от Февруари бански. Кой им прави графика на коленциите ми е чудно.
Луда работа.
Виж целия пост
# 668
Те в този Пенис са така. Август месец продават дебели дрехи, че заредили зимната колекция. Едни къси дънки нямаха. Питам за джапанки- минал им сезона. Казвам как минал бе хора, средата на август е.
Сега от Февруари бански. Кой им прави графика на коленциите ми е чудно.
Луда работа.

Същата работа и с мен!
Идваме си миналата година от Испания, и след няколко дни ми се скъсаха чехлите, а тези, дето си купих от там (мнооооого красиви и нежни) ме бяха прежулили малко, щото те чисто нови, пък аз ги обувам с мокрите крака от плажа до хотела Tired, и пясъка ми беше направил драсканици направо ooooh!, та отивам в Пенито да си купя някакви чехли и какво да видя - те махнали чехлите! Shocked
Питам къде отидоха всичките чехли?!
Какви са тия ботуши през Август?! ooooh!
И отговорът - минал им бил сезонът, моля ти се!
Ама вярно луда работа! ooooh!
Виж целия пост
# 669
То да е само това. Опитайте се да намерите въглища за барбекю в големите  вериги след края на август. Ние правим барбекю почти всеки уикенд независимо дали е лято, есен или зима. Първите години преди да свикнем че няма, редовно предизвиквахме удивление с въпроса :На кой щанд са въглищата за барбекю? И редовният отговор разбира се: Ами няма, сега не им сезона.  Grinning
Виж целия пост
# 670
. Ние правим барбекю почти всеки уикенд независимо дали е лято, есен или зима.  

В дъжда ли, Леми?! Shocked
Осъзнавам, че въпросът ми е тъп, щото то ако човек чака да няма дъжд в тая държава, значи никога да не види барбекю Laughing, ама все пак... почти всеки уикенд ме изненада, признавам си!

Между другото, ти до сега нашите ледени топчета не ги ли беше виждала за толкова години? newsm78
Виж целия пост
# 671
Това преживяхме днес:



Тъкмо се качих в колата и:



И няколко секунди по- късно:



Градът е затворен, улиците са препречени от всевъзможни предмети, керемиди и т.н., а много от междуградските пътища наоколо са тотално блокирани от паднали дървета, покриви и какво ли още не! ooooh!
Виж целия пост
# 672
Как сте момчета момичета и други/ако има де  Laughing/ хубава темичка....радвам се че сте тука,но пак проблем.Давайте  някой зъболекар че  са мре тука.....искат ми 50 евра за преглед и 250 за ремонт Rolling Eyesще си умра така но не мога да дам толкз парички...нямали някаква алтернатива както при вас с темичката newsm78 някои заболекар реплика или някои с повече съвест ?
Виж целия пост
# 673
Тони, ти обади ли се на македонския зъболекар, за който ти бяха казали по- назад в темата? newsm78
Виж целия пост
# 674
Момичета и момчета, гответе се!!!!

The UK Meteorology Centre have said that the worst storm of the year so far is coming to both Ireland and the U.K. tomorrow, Friday.



 ooooh!

П.С. Ако Модератор прецени, нека ми слее постовете.
Реших, че този е важен, за това го пускам отделно! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия