Ирландия (13-та, но не фатална!) празнична Коледно- Новогодишна тема

  • 34 862
  • 758
# 735
Много малко неща от тебе биха ме учудили(след смяната на цвета на косата, да не каже, че нищо не би ме учудило направо)...съвсем сериозно! Местенето не е кой знае колко зле...тъкмо идеално време да се отървеш от всичко което не ти е нужно Simple Smile
Виж целия пост
# 736
Много малко неща от тебе биха ме учудили(след смяната на цвета на косата, да не каже, че нищо не би ме учудило направо)...съвсем сериозно! Местенето не е кой знае колко зле...тъкмо идеално време да се отървеш от всичко което не ти е нужно Simple Smile

 Joy Joy Joy

Ама кажи пък - не те ли шокирах?
Знаех си, че всичко би очаквала, само не  това с косата! Mr. Green
И още помня реакцията: "Каккквоооооо???" hahaha Joy

А за местенето - не съм съвсем сигурна, че знам за кое "всичко" Mr. Green говориш, ама си обичам местенцето, много ми е на пъпа на града, нали видя?
Всичко ми е на една крачка, не ми се сменява, да му се не види! Rolling Eyes
Не, че не бих, ако се захапем с Джери, ама ако зависи от мен не бих, поне за сега.

П.С. Чакай докато не съм забравила да ти кажа колко си ужасна и как ще те бия другия път, в който те видя! Twisted Evil  box
Никога не слушаш, ама нищо де, аз съм злопаметна и ще ти го върна все някога! Crossing Arms
Пусто, че те обичам, гадина ниедна! Hug

 hahaha Joy Hug
Виж целия пост
# 737
 Stuck Out Tongue Winking Eye  Heart Eyes
Виж целия пост
# 738
Плези се ти, плези се, ще видиш като кацна! Whistling

Утре ще сменявам масло.
Не разбирам едно - аз ли не съм в ред (то това е ясно де, ама май е станало по- зле напоследък Laughing) или те? Rolling Eyes
Значи ако искам да си купя само туба с масло от магазина, струва 60 евро.
Без филтри, без работа, без нищо.
В сервиза, с филтри, с работа, с гаранция, с всичко, струва 50 евро.
WTF?! ooooh!
Виж целия пост
# 739
Нем, благодаря за предложението за Явор!   bouquet  

Лем, той не може да ви смогне на барбекюта вашият хазяин ако трябва той да ги сменя  Mr. Green
tooth

Джу, ама вашият хазяин наистина бил голям кретен!  ooooh!

Това за смяната на маслото е много странно наистина!  newsm78
Моят мъж също сам сменя маслото на нашите коли, че и на някои приятели и колеги даже. Не съм чувала да излиза по-скъпо от колкото в сервиз.
Освен да занесеш колата в сервиза вместо да се занимаваш ти с това.


Виж целия пост
# 740

Това за смяната на маслото е много странно наистина!  newsm78
Моят мъж също сам сменя маслото на нашите коли, че и на някои приятели и колеги даже. Не съм чувала да излиза по-скъпо от колкото в сервиз.
Освен да занесеш колата в сервиза вместо да се занимаваш ти с това.


О, така и ще стане, утре отивам в сервиза. Peace
Виж целия пост
# 741
Зависи каква кола имате. На моята не мога да го сменя сама. Трябва да се настрои компютъра, че маслото е сменено. Иначе мига в червено цялото табло.
Виж целия пост
# 742
Предните две коли така по приятели и разни познати майстори и накрая и за скрап не ставаха, масла филтри, гуми, всичко само в сервиз, и нямам проблеми с малката таратайка  Mr. Green ако е цялостно сервизиране, масла и филтри с работата ме съмнява да е само 50, аз плащам по 100, но ако е само масло е възможно, пиши после какво е станало  newsm78
Виж целия пост
# 743
ако е цялостно сервизиране, масла и филтри с работата ме съмнява да е само 50, аз плащам по 100, но ако е само масло е възможно, 

Е, то няма как да е само масло, без филтри. Laughing
Кой сменява само маслото, без филтър? Wink Laughing
Понеже питах, за това ви казах каква е цената, и защото знам в магазина колко е цената на тубата, за това се изненадах и споделих с вас.
Аз също очаквах да е около 100, но...
Ще видим, привечер ще ви кажа, ама до сега не са ме лъгали, то това му е работата на онзи човек там - отиваш, питаш го кое колко, записваш си час и така. Peace
Виж целия пост
# 744
Ей ме и мен!
Взех си колата, сумата е 52,68 евро. Crazy Laughing
Как са ги изчислили нямам идея, но е толкова. Peace
Ако искате, мога да кача и снимков материал на бележката. Mr. Green Joy Hug
Виж целия пост
# 745
еха, браво, като ходя на среща форумска лятото ще мина през Кери да си сервизирам колата, тъкмо по път хаха
Виж целия пост
# 746
 Joy

Шегувай се ти, но аз съм доволна, винаги е по- добре да платиш по- малко от очакваното! Wink Laughing

Само едно нещо ме дразни, одеве забравих да се оплача - лепнали са ми тъп стикер на предното стъкло, който направо ми вади очите! ooooh!
На вас така ли ви лепят?!
Виж целия пост
# 747
един път залепиха сега предупреждвам да лепят на сенника отвътре после залепиха на сенника сега само пишат ама то има още един празен ред и трябва нов стикер, на стъклото отпред са ми само дисковете, то ме дразни достатъчно, остава и други боклуци залепени да имам  Naughty
Виж целия пост
# 748
Изобщо не искам никъде нищо да ми лепят! Crossing Arms
Точно както си казала - дисковете са ми предостатъчни, че сега и тая грозотия! Tired
Ще го отлепя и ще си го залепя в сервизната книжка, няма да се разхождам аз като стрелбище наоколо! Twisted Evil
Само остава да сложа и надпис къде се стреля за балонче! Crossing Arms
Виж целия пост
# 749
Здравейте !

Пиша по молба на сестрата на мъжа ми. Тя е медицински сестра и иска да работи по професията си в Ирландия.

Не може да открие имформация дали трябва да държи ECL тест.

Ако някой знае нещо по върпоса, ще съм благодарна да се включи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия