Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 679
  • 742
# 45
За Златка Райкова не знам,но Златка Димитрова ми е съученичка(от 5-ти до 7-ми клас)-искам да ви кажа че няма такъв кон-на живо изглежда много едра,а аз по принцип не харесвам такива жени.Една жена трябва да е нежна и грацилна,а това при нея определно липсва.За умствения багаж няма да говорим,там е просто страшно  Shocked
Виж целия пост
# 46
И на мен русата Златка преди повече ми харесваше, сега носа й изглежда много голям. Хич не ми харесва, изострени са й чертите, някак мъжки....
Виж целия пост
# 47
И на мен русата Златка преди повече ми харесваше, сега носа й изглежда много голям. Хич не ми харесва, изострени са й чертите, някак мъжки....
+1 И аз съм с такива впечатления...
Виж целия пост
# 48
Общо взето и при мен женствеността е водеща - в отношението към себе си и другите, светоусещане, движения, изказ ... в случая - съответния външен вид само допринася за "доизграждане на образа".

Виж целия пост
# 49
Не знам защо, но има респект и позитивно отношение към този лекар, може би от интервютата, които съм гледала  Peace


Предполагам, защото има излъчване и отношение на изключителен професионалист, човек за когото е важна професионалната етика. Аз лично, заради това му се доверих и заради това, че е добре възпитан - ненавиждам фамилиарниченето, нетактичността, но и високомерното, алчно поведение, които не се компенсират с едното образование и опит  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 50
И на мен русата Златка преди повече ми харесваше. Хич не ми харесва, изострени са й чертите, някак мъжки....
+1

Когато даваха "Пълна промяна" най-добро впечатление от хирурзите ми направи Ильо Стоянов.
Виж целия пост
# 51
Сега, ако се разкрие къде са правени - би било направо антиреклама на клиниката   Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Popule, други зони не съм правила  Blush

Ходя при София в Power Fitness Лозенец, но не знам дали тя още е там, защото тази есен - заради бременността не можах да отида, мога а ти дам, координати, ако решиш  Peace

Ще ти бъда благодарна, ако ми изпратиш координатите й на лична. Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 53
Виждала съм на няколко жени едно подпухване на лицето в следствие на ботокс. От какво се получава това и винаги ли е?

Така ли? За първи път чувам и се надявам, че не само аз се виждам неподпухнала  Rolling Eyes

Кики, при кого ходиш за ботокс? Моля те дай малко повечко инфо, много ми се иска да си направя - на бръчката между веждите. Какви пари, колко време траят резултатите?
Виж целия пост
# 54
Сега, ако се разкрие къде са правени - би било направо антиреклама на клиниката   Mr. Green

Риното на Райкова ли? Енчев.  Whistling
Другата Златка също му е "рекламно лице".
Виж целия пост
# 55
Благодаря  Hug не, че съм се втурнала натам  Stop Stop Stop но е добра информация  Heart Eyes

И другата Златка ли е с ремонтиран нос  Crazy
Виж целия пост
# 56
На мен много ми харесва промяната на Моника Валериева. Само усните са грозно големи, но останалата промяна е много добра.
Преди бях чела, че Джамбазов бил много добър на ринопластика...
Виж целия пост
# 57
Благодаря  Hug не, че съм се втурнала натам  Stop Stop Stop но е добра информация  Heart Eyes

И другата Златка ли е с ремонтиран нос  Crazy

Два пъти. И двата при Енчев.
Даже второто й рино беше нещо като риалити.  Mr. Green

А Джамбазов... има и трагични случаи, Алисия примерно.
Виж целия пост
# 58
Тя като спечели Плеймейт и и подариха чек,който тя инвестира в бюста си  Peace До колкото знам има по около 400сс.
Относно Джамбазом-имам приятелка,която се е правила при него и е много добре носа,но за там се чака около година за операция  Shocked Още повече,че той е по-добър във вътрешната работа-ако има мед. проблем,а не само за естетическа промяна.
За най-добрите хирурзи за носове съм чувала от много места,че са в Турция  Peace
Виж целия пост
# 59
Може би винаги има риск от провал  newsm78 Rolling Eyes

Аз започнах да пиша в темата с мислене над своя нос, никога не бях обмисляла желание за промяна - какво ми стана  Crazy Добре, че бързо се опомних -  Flutter - реших да не се "обезличавам", да не погазвам индивидуалността си и бързо се отказах изобщо да мисля в тази посока.

Сега ми е много интересно след 2-то дете - как ще се промени бюста и дали ще мисля за корекция - психологическата страна ми е интересна - защото не си вадя хляба с него и не ми е критично, но ако е много зле ситуацията - сигурно ще ми е тема  Blush

Предполагам - ако нещо правя в идните 5 години - ще е филъри, но от сега знае ли човек  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия