Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 165
Шайн, и аз бих те насочила към щитовидната жлеза, имала съм същият проблем заради нея. Може личната да ти пусне едни хормони, за да се изключи евентуален проблем там. Peace
Виж целия пост
# 166
Искам блефаропластика. Някакви препоръки?
Виж целия пост
# 167
Аз лично нямам опит, но съм виждала операций без всякакъв белег.
Това го пиша, защото съфорумка писа " ама как може да говорите такива глупости'.
Е, да , ама е факт. Пример Люба Кулезич.
Къде, не смея да препоръчам, поради липса на опит, ...а и "всичко е относително"
Виж целия пост
# 168
Няма как да няма белези. Просто при подобен лифтинг като на Люба Кулезич разрезите са малки и са в окосмената част на главата, така че няма как да се видят. Още повече от екрана и под тоновете телевизонен грим.  Peace
Нека бъдем реалисти. Дори ендоскопският достъп до която и да е част от тялото оставя минимални белези.  Peace
Виж целия пост
# 169
-True Blue-,
пишеш, че за Варна много си запозната, затова се обръщам към теб.
Имаш ли някакви отзиви за д-р Нина Папанчева и д-р Нора Буеши?
Извинявай, че чак сега ти отговарям, но не съм влизала. За Папанчева съм чувала добри и не чак толкова отзиви от познати, но повечето добри. За тази Нора Буеши съм чувала от някъде като име, но не познавам никой, който да е ходил при нея. Аз лични не съм ги посещавала. Съжалявам, че не мога да ти помогна  Confused
Виж целия пост
# 170
Наклепотих се Flutter . Определено така е по-добре , но определено и козметичката можеше да се постарае повече. На едното око ми се струва, че ролката е мръднала и не е като другото.  Peace
 На всичкото отгоре сутрин като стана са омачкани, защото спя с лице забито във възглавницата  Mr. Green. После трябва да слагам балсамче и да гледам да не изсъхват рошави.  Laughing
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/96022 … _1169197590_n.jpg
Виж целия пост
# 171
   XXX_, имаш много красиви и чаровни очи (по принцип, не във връзка с процедурата).  Heart Eyes А пък иначе, ефектът от нея наистина е wow.  Peace
Виж целия пост
# 172
Благодаря  Blush  bouquet
Виж целия пост
# 173
Супер са миглите, аз разлика не виждам, дори и след като каза.
Виж целия пост
# 174
Бях отворила нова тема, но не породи интерес, за това реших да споделя тук. Направих си първата (от общо 6) процедура с химичен пилинг - мноооооооогоооо съм доволна! Държа да подчертая, че я правя при дерматолог, а не при козметичка. Кожата ми е освежена, мека, надявам се след още няколко процедури да премахна и пигментните петънца! Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Честито  Blush  bouquet На кого се довери?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 176
На д-р Петя Попова, дерматолог, от "Св. Лука" Peace
Виж целия пост
# 177
Благодаря   bouquet

А това, което чистиш - от бременността ли е?  Rolling Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 178
Да, след раждането имах пигментни петна, които супер много ме дразнеха.
Виж целия пост
# 179
A те след раждането ли се появиха или по време на бременността?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия