Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 150
При всеки е различно  Blush

Аз скоро ставам на 38 и още няма нужда  Peace със сигурност при други по-рано би било уместно  Blush

Бих се доверила и на Дерма Вита  Heart Eyes

Другата седмица имам консултация с лекар - без конкретна цел - какво виждат като необходимост/възможност за подобряване по лицето - аз си имам своето виждане, но ще е радвам на мнението и на още един лекар, освен д-р Ванеска - на която имам доверие, разбира се  Blush

А супер - сигурно сме "набори"  Simple Smile Аз ставам през април, но с тази моя хиперпигментация и по-бързо остаряваща горна част на лицето се наложи повече усилия да положа в последните почти три години ooooh!...

За назолабиалните гънки - веднъж сложих половин ампула филър през лятото на 2011г. да ги подобря леко и оттогава няма нужда нищо да се пипа, отлична ми е средната част на лицето (а на сестра ми бяха вече жестоко врязани и при нея има великолепен резултат филъра, но тя си слага перманентно веднъж годишно).
Виж целия пост
# 151
А колко пъти е слагала до сега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 152
XXX_, супер са ти станали миглите Peace. Виждам, че естествените ти, са много прави, след процедурата някак...окото изглежда по -отворено и свежо Peace.
Виж целия пост
# 153
ХХХ, можеш ли да споделиш коя е козметичката за извиването на миглите и някакви нейни координати? Моите също са много прави и ми е писнало да ги китосвам с бялото на една спирала на Лореал, само тя ги държи извити. Сега научих и за тази на Диор, но ми се иска някакъв траен ефект, с който мога да ползвам каквато си искам спирала, без да се притеснявам, че ще ми се изправят миглите веднага.
Виж целия пост
# 154
Аз съм от Русе и ги правих тук. Моите не бих ги нарелка дори и прави, ами направо забити надолу  Laughing Изобщо очите ми изглеждат плешиви  Mr. Green
Аз ползвам спирала на Орифлейм Уондърлаш от както е излязла- изкуствени мигли слагам за 2-3 минути, но спирала- поне 30. И извивачката влиза в действие и един тъп нож....  ooooh!
Виж целия пост
# 155
Нищо де, казвай коя е?
Виж целия пост
# 156
Зария се казва дамата, телефона й е 0898756176
Виж целия пост
# 157
При всеки е различно  Blush

За назолабиалните гънки - веднъж сложих половин ампула филър през лятото на 2011г. да ги подобря леко и оттогава няма нужда нищо да се пипа, отлична ми е средната част на лицето (а на сестра ми бяха вече жестоко врязани и при нея има великолепен резултат филъра, но тя си слага перманентно веднъж годишно).



Да разбирам ли, че около година ще е трайността на филъра при назо..?
Аз иначе разгледах сайта на Хил Клиник, но никъде не попаднах на цени, искам  да се информирам за в бъдеще. За сега пасувам и събирам отзиви само.
Виж целия пост
# 158



Да разбирам ли, че около година ще е трайността на филъра при назо..?
Аз иначе разгледах сайта на Хил Клиник, но никъде не попаднах на цени, искам  да се информирам за в бъдеще. За сега пасувам и събирам отзиви само.


Цената е различна, зависи от вида на филър-а, от количеството от което имаш нужда Peace(а предполагам не е без значение и кой го слага Wink).






Виж целия пост
# 159
ХХХ, чакаме снимки със спирала  Hug
Виж целия пост
# 160
А колко пъти е слагала до сега  Rolling Eyes

3 пъти, но между 2-ия и 3-ия път с разстояние от година и 3 месеца, защото наистина много се подобри зоната и то съвсем естествено. Никой не предположил до момента, че нещо си е правила въобще...
Виж целия пост
# 161
Не знам дали въпросът ми е за тук, но сте информирани за по-сериозни козметични интервенции и се надявам да ми погнете.
Някой сблъсквал ли се е с подпухналост на лицето и имате ли идея с какви процедури може да се преодолее?. На 38 години съм, кожата ми е смесена, категорично не е отпусната, но от няколко месеца е много подпухнала. Не съм сваляла/качвала рязко кг, солта в храната ми е минимална. Нямам идея от къде дойде това чудо. Така бях в последните месеци на бременността .
Консултирах се в две клиники, но всеки ми предлага това, което се работи в съответната клиника-  в едната ми предложиха мезотерапия, в другата лазерно подмладяване. А според мен проблемът е по-скоро в задържане на течности и оток на лицето. Не спя достатъчно, но това няма как да се промени.
Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарна да сподели с помощта на какви процедури е успял да се пребори.
Виж целия пост
# 162
Не знам дали въпросът ми е за тук, но сте информирани за по-сериозни козметични интервенции и се надявам да ми погнете.
Някой сблъсквал ли се е с подпухналост на лицето и имате ли идея с какви процедури може да се преодолее?. На 38 години съм, кожата ми е смесена, категорично не е отпусната, но от няколко месеца е много подпухнала. Не съм сваляла/качвала рязко кг, солта в храната ми е минимална. Нямам идея от къде дойде това чудо. Така бях в последните месеци на бременността ...


На мен ми подпухва цялото тяло преди цикъл и задържа вода, а преди не бях така. Може би е нещо от възрастта. На пролет ще изследвам хормоните на щитовидната за всеки случай...Според мен това са проблеми, които трябва да се разрешават  в основите (т.е. бъбреци, хормони и т.н.), след това съобразен хранителен режим и накрая козметични процедури...
Виж целия пост
# 163
Шайн, не е за естетична дерматология  Peace Обърни се към добър интернист, който да пусне изследвания, за да се види от къде е проблемът  и към какъв специалист да се насочиш  Blush
Виж целия пост
# 164
-True Blue-,
пишеш, че за Варна много си запозната, затова се обръщам към теб.
Имаш ли някакви отзиви за д-р Нина Папанчева и д-р Нора Буеши?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия