Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 5 тема

  • 93 674
  • 742
# 225
По-напред писах, че при мен проблемът с подпухналостта е доста сериозен. Докато разбера каква точно е причината ще мине доста време, защото тази година и желязото ми беше много ниско и хормоните се объркаха.
Но да споделя до къде стигнах, докато се чудя каква процедура да предприема. Започнах лимфодренажни масажи на лицето. До тук съм направила 4 и ефектът е видим от далеч. Много добре се повлияха и тъмните кръгове около очите, които при мен са основно от недоспиване .
С нетърпение чакам да споделите мнение за филърите, но редовните масажи също мнго подобряват състоянието на лицето.
Възможно е и да е до тип кожа, защото лятото започнах антицелулитни масажи и ефектът беше изненадващо бърз дори за масажистката.
Виж целия пост
# 226
Дами, решила съм да се позарадвам с малко ботокс в 11s. Интересувам се за мнения за д-р Маджукова. Добра ли е, някой поставял ли си е при нея ботокс, доволни ли сте? Също така какъв ботокс сте слагали - на мен ми предлагат Неуронокс? Благодаря предварително.
Здравей,аз си поставях ХК в устните  при д-р Манджукова и съм страшно доволна от нея.Мисля,че няма да сгрешиш,ако я избереш.

Благодаря, Карина. Искаше ми се обаче и някой, който си е правил ботокс при нея също да каже мнение - че то ботокса май е доста по-опасен от ХК...И от всичко, което прочетох, разбрах, че е много важно кой и как ти го поставя, за да се получи добър резултат. Освен това не мога да разбера цена от 150 лв. за 20 единици Неуронокс не е ли висока? Все пак това е по-евтин продукт от американския ботокс?
Виж целия пост
# 227
...
Алена, кое според теб кое е по-добре като опция- Decleor или това кремче, което си споменала в последния си пост?

Пробвай Деклеор - има и тестери, ако си носиш контейнерче - да ти отсипят  Peace
Виж целия пост
# 228
Alena, кое по-точно на Деклеор? Това е една от малкото козметики, която не ми създава проблеми, но не съм се заглеждала за продукт за тъмни кръгове.
Виж целия пост
# 229
 Blush в момента съм гората и нетът е невъзможен Sad дори нямах намерение да влизам, но вчера имах ЧРД и би било тъпо - поне да не благодаря за пожеланията  Blush

Давах линк - преди страници - с картинки, ако искаш погледни - по картинките лесно ще го видиш Simple Smile а като се върна в цивилизацията може пак да го посоча  Peaceсега отнема много време, докато ми зареди страница  Blush

Хайде и тук да почерпя  Blush

Виж целия пост
# 230
Здравейте, я каква хубава и полезна тема! Как не съм я открила досега! Аз имам само една отопластика засега, но след раждането съм се приготвила и за едни хубави гърди. Ама бебето нещо се забави, и аз едва се сдържам да не отида при доктора и да му кажа: "Слагай, пък каквото ще да става". Обаче после се приземявам, че ще се развали по време на бременността. Иначе носът ми малко ме дразнеше, но няма да изтърпя възстановяването и засега няма да го пипам.
Весели празници и много Коледни чудеса  santa2
Виж целия пост
# 231
Много мислех за гърди да си правя, много - но една приятелка, която  е малко по-навътре в нещата много ме разубеждава  Rolling Eyes Болката, рисковете и аз сега съм в огрооомна дилема.

Запланувала съм много неща за лятото, като се прибера в БГ и честно казано не знам дали 1 месец ще ми е достатъчен и дали са съвместими процедурите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 232
Сами, според мен зависи от работата на доктора- нито една от моите приятелки не се е оплака от много болка и да е казала, че съжалява.  Peace Едната първо си ги направи тук в Русе при някакъв местен нескопосник- промяна визуално нямаше никаква, даже не разбрах, че си е правила корекция. Но докторът си оставил ръцете и се наложи втора операция- нея я направи във Вита в София, сложи си по-големи имплантанти и беше много, много доволна от всичко.  2 дни след операцията се прибра сама, шофирайки от София до Русе. После при същия доктор отиде и дъщеря й (20г)- и тя е много доволна. По принцип цената е 5 хил, но на дъщерята направиха отстъпка 500лв.  Mr. Green
Виж целия пост
# 233
По отношение на торбичките и тъмните кръгове по д очите в много случаи са конституционални т.е.изключително зависят от хабитуса,същото може да се каже и за целулита както и специфичната подпухналост на лицето.С това  в  никакъв случай не искам да подценя факта за провеждане на добър пакет рутинни профилактични изследвания,които при адекватна лекраска интепретация ще покажат нужната насоченост.Що се отнася като козметика бих препоръчала Неострата за проблеми и ТАлго като рутинна.Иначе съм слагала ботокс веднъж годишно на гневната бръчка-2-3 пъти,химически пилинг и последно мезоконците,които май ще се окажат доста добри.
Виж целия пост
# 234
Сами, според мен зависи от работата на доктора- нито една от моите приятелки не се е оплака от много болка и да е казала, че съжалява.  Peace Едната първо си ги направи тук в Русе при някакъв местен нескопосник- промяна визуално нямаше никаква, даже не разбрах, че си е правила корекция. Но докторът си оставил ръцете и се наложи втора операция- нея я направи във Вита в София, сложи си по-големи имплантанти и беше много, много доволна от всичко.  2 дни след операцията се прибра сама, шофирайки от София до Русе. После при същия доктор отиде и дъщеря й (20г)- и тя е много доволна. По принцип цената е 5 хил, но на дъщерята направиха отстъпка 500лв.  Mr. Green

Благодаря за мнението  Hug
Аз съм се спряла на Ильо Стоянов. Ще пиша мейл и ще питам.

Тя ми каза, че болката е толкова голяма, че 3 месеца не можеш да спиш нормално, да си разперваш ръцете настрани. Чувала съм, че не може да се пътува със самолет, а аз ще трябва да се прибера сигурно 20 дни след операцията.
Виж целия пост
# 235
По отношение на торбичките и тъмните кръгове по д очите в много случаи са конституционални т.е.изключително зависят от хабитуса,същото може да се каже и за целулита както и специфичната подпухналост на лицето.С това  в  никакъв случай не искам да подценя факта за провеждане на добър пакет рутинни профилактични изследвания,които при адекватна лекраска интепретация ще покажат нужната насоченост.Що се отнася като козметика бих препоръчала Неострата за проблеми и ТАлго като рутинна.Иначе съм слагала ботокс веднъж годишно на гневната бръчка-2-3 пъти,химически пилинг и последно мезоконците,които май ще се окажат доста добри.

deveta, за какви рутинни изследвания точно става дума? Може ли малко пояснение?
Също би ли хвърлила светлина и върху Неострата, талго, за какво иде реч?

Аленка, честит рожден ден на патерички! Всичко най-най хубаво ти желая  Hug Simple Smile

Момичета, весели празници!!! Обичайте и бъдете обичани! Живи и здрави!  Hug cheers
Виж целия пост
# 236
От козметиката Неострата съм използвала околоочен крем срещу тъмни кръгове и един избелващ. Не видях никакъв ефект и от двата.

Наскоро разбрах, че една позната системно си слага ХК под очите, за да тушира тъмните кръгове. Много е доволна и взех да се замислям дали да не пробвам. Но се притеснявам да не се подуя като жабок. Все пак мястото е толкова деликатно. Някой тук има ли опит в това отношение?
Виж целия пост
# 237
Letsgo, доста момичета се интересуват и ще е полезно да се поднесе повече информация - къде, при кого, цена, колко често и т.н.  Peace

_InkA_  Hug много благодаря за пожеланията  Blush
Виж целия пост
# 238
И защо си мислите , че на мъжете ни харесва нещо като Мара Отварачката с някакви добре надути балони вместо най- обикновени цици и устни специално измислени от авторите на порнографски филми , за да могат устните да изглеждат добре на екран налапали едно известно нещо.Същото важи естествено и за противоположния пол!
Виж целия пост
# 239
Сами, според мен зависи от работата на доктора- нито една от моите приятелки не се е оплака от много болка и да е казала, че съжалява.  Peace Едната първо си ги направи тук в Русе при някакъв местен нескопосник- промяна визуално нямаше никаква, даже не разбрах, че си е правила корекция. Но докторът си оставил ръцете и се наложи втора операция- нея я направи във Вита в София, сложи си по-големи имплантанти и беше много, много доволна от всичко.  2 дни след операцията се прибра сама, шофирайки от София до Русе. После при същия доктор отиде и дъщеря й (20г)- и тя е много доволна. По принцип цената е 5 хил, но на дъщерята направиха отстъпка 500лв.  Mr. Green
При кои доктор във Вита са били?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия