Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 47

  • 54 153
  • 735
# 45
 Hug http://nyx.bg/
Виж целия пост
# 46
NYX вече се продава в България, виждам, че са ми пратили и код за отстъпка  Blush
и на мен, и на мееен. Joy
Виж целия пост
# 47
NYX вече се продава в България, виждам, че са ми пратили и код за отстъпка  Blush
И сайтът вече работи! Mr. Green
Прословутия джъмбо молив го има, но базата за сенки - не Simple Smile
Но тепърва започват и обещават в най-скоро време да предлагат почти целия асортимент! Peace
Иначе кода за 15% отстъпка важи до 30 април 2014, като може да се ползва многократно... Само не разбрах, ако пазаруваме на място, в някой от магазините им, как и дали ще се ползва тази отстъпка? newsm78
Виж целия пост
# 48

Няма нищо, само "Очаквайте". Не е ли действащ още?
Виж целия пост
# 49
Така ? http://nyx.bg/?utm_source=NYX.BG&utm_campaign=48a6b2f670-NYX … a6b2f670-33191865

На знам дали се отваря само от БГ  Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 50

Няма нищо, само "Очаквайте". Не е ли действащ още?
Пробвай няколко пъти да натиснеш F5, за да опресни данните Peace
Виж целия пост
# 51
Разконспирирах го, добавих едно home nyx.bg/home Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Момичета, кои продукти на NYX си заслужават?
Имам само Jumbo молива MIlk и определено съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 53
Разконспирирах го, добавих едно home nyx.bg/home Simple Smile

Така ли отваря?

Виж целия пост
# 54
Нещо такова, важното е, че отваря. Simple Smile

Моливите им за устни, тези тънките съм пробвала и са много дълготрайни. Също така кремообразните им ружове са страхотни. Сенки техни също имам и са с качеството на Мак, както и доста от цветовете са техни двойници.
Виж целия пост
# 55
Нещата, които съм взимала - все още не са заредени  Blush палитри, очни линии, бази, но и заредената  кремообразна бяла база е хубава, както и тези очни линии http://www.nyx.bg/ochi/ochna-linia/blestyashta-ochna-liniya-aqua

Ел има хубав грим със златната  Peace

Имам и не джъмбо моливи, които още не съм ползвала Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Аз съм хвърлила око на сенките, има няколко от матовата серия, които бих искала да видя наживо - повече единички не купувам без проба. Лъскавите също бих разгледала с удоволствие. Пишете, ако видите асортимента, зареден в магазина им Hug
Виж целия пост
# 57
И аз мога да се похваля с код за отстъпка в NYX Party
Виж целия пост
# 58
Единичките на Никс определено не са с еднакво качество  Wink Аз имам вече 6-7 цвята и 2 от тях са много зле  Rolling Eyes Според мен зависи от финиша. Матовите и перлените са супер. Една от най-любимите ми последно време сенки е точно Ванилата на Никс - страхотна за хайлайт на очите  Heart Eyes Но имам 2 с по-едри глитърни частици и са много зле - ронят се ужасно, а от едната не мога да извадя никакъв цвят  Sunglasses Така, че е най-добре да се пробват на място  Peace
Виж целия пост
# 59
Единичките на Никс определено не са с еднакво качество  Wink
Да, има разлика и е хубаво да се видят и тогава да се купуват.
Палитрите им са още по зле от единичните сенки. Имах една и я изхвърлих  Rolling Eyes
Според мен имат хубави цветове с добро качество, но аз лично не бих ги сравнявала с МАС  Peace
На мен най-много ми харесва базата им за очи  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия