Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 47

  • 54 152
  • 735
# 30
Еее, много готини тия руски фото-та:)
Виж целия пост
# 31

Без да съм капацитет е станало много добре. Само аз бих приближила очната линия във външния край на  подвижния клепач към затъмнението отгоре, а затъмнението във външния край 2-3 мм. по-надолу да не стига до веждата Wink
Виж целия пост
# 32
Пробвах cut crease по 'правилната' техника и не ми се получи. Кожата на клепачите ми е толкова суха, че линията от сенки се разпиля. С молив става дефинирана. В грима, както и във всичко друго, по-важен е крайният резултат.  Peace
Виж целия пост
# 33
Приемам всички забележки, съвети и допълнения, момичета - само с проби и опити се постига добър резултат накрая, особено ако е нова техника, която човек "тренира:)"
Наистина е важен крайният резултат - при мен стана най-зле с молив, по-добре със сенки и най-добре с очна линия това отрязване .... Да не говорим, че не става отведнъж, а после повтарям границата и блендването  ...и въобще си пипам по детайлите, докато стане добре
Виж целия пост
# 34
DHL искат 10 паунда мито и ДДС да им платя, за да ми доставят четките Cry Никога не са ми искали досега за покупки на по-висока стойност дори Sad Нямам късмет с куриерите тези дни, имах и други проблеми. Започвам да виждам красотата в пазаруването на място Mr. Green

П.С. Е дори с тях ми излиза 9 паунда по-евтино от FU, ама пак ме е яд.
Виж целия пост
# 35
DHL искат 10 паунда мито и ДДС да им платя, за да ми доставят четките Cry Никога не са ми искали досега за покупки на по-висока стойност дори Sad Нямам късмет с куриерите тези дни, имах и други проблеми. Започвам да виждам красотата в пазаруването на място Mr. Green

П.С. Е дори с тях ми излиза 9 паунда по-евтино от FU, ама пак ме е яд.

За iherb ли?
Аз винаги използвам Global Priority Mail by DHL, 4$, но имаше изискване за сума и тегло.
Няма тракинг номер, но до сега проблеми не съм имала.Ако не те притеснява, избери нея.
Виж целия пост
# 36
Благодаря за отзивите момичета  bouquet
Виж целия пост
# 37
DHL искат 10 паунда мито и ДДС да им платя, за да ми доставят четките Cry Никога не са ми искали досега за покупки на по-висока стойност дори Sad Нямам късмет с куриерите тези дни, имах и други проблеми. Започвам да виждам красотата в пазаруването на място Mr. Green

П.С. Е дори с тях ми излиза 9 паунда по-евтино от FU, ама пак ме е яд.

За iherb ли?
Аз винаги използвам Global Priority Mail by DHL, 4$, но имаше изискване за сума и тегло.
Няма тракинг номер, но до сега проблеми не съм имала.Ако не те притеснява, избери нея.

Тя доколкото разбрах не е в БГ.
Salted caramel, съжалявам, че подхвърлих това за Iherb, но идея си нямах, че не си в БГ. Не знаех и сумата, за която ще поръчваш, а и като не съм плащала никога мита и разните му там идиотщини въобще не се замислих  Sad
Виж целия пост
# 38
Можете ли да ми препоръчате хайлайтър от висок клас, да озарява и освежава, без да има блестящи частици, като за дневен офисен грим. Мисля да го нанасям на високата част на скулата, под веждите. Предварително благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 39
В всяка страна е различно. В България все още не правят големи проверки и не създават проблеми, но в другите държави не е така!

Salted caramel, радвай се, че не се е наложило да платиш глоба и не си получила някое заплашително писмо като мен  Laughing
Аз също бях разочарована, като си платих за тези четки, но истината е че четките са хубави и в момента не съжалявам  Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Karen , моят коментар беше да се прави с моливи  Peace и над тях сенки, всъщност не знам да има "правило"  Peace Всеки действа, както пожелае  Peace
Виж целия пост
# 41
Аленка, написаното не е свързано с твой коментар.  Peace
Иначе при мен се получи точно по начина, който и ти описала.  Hug
Виж целия пост
# 42
 Hug

Ти кои моливи ползва и кои цветове, ценки и т.н.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 43
NYX вече се продава в България, виждам, че са ми пратили и код за отстъпка  Blush
Виж целия пост
# 44
Аленка дай линка моля те.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия