Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 47

  • 54 152
  • 735
# 15

Не, нали тия дни уж щяха да го откриват (6-7 декември ми се върти в главата)?
Или то това като дата важеше просто за началото на продажби на Никс?
Игнорирайте ме, май нещо се обърках Embarassed

така или иначе заради Никс го задавам въпроса
Виж целия пост
# 16
Много отдавна даже.
Виж целия пост
# 17
Много отдавна даже.

Това за кое? Joy
Виж целия пост
# 18

Не, нали тия дни уж щяха да го откриват (6-7 декември ми се върти в главата)?
Или то това като дата важеше просто за началото на продажби на Никс?
Игнорирайте ме, май нещо се обърках Embarassed

така или иначе заради Никс го задавам въпроса

Магазинът отдавна го има и работи, а на 07.12 трябваше да пуснат NYX  в него  Peace

Питай по телефона за по-сигурно  Peace
Виж целия пост
# 19
Много отдавана работи магазина на Златна рибка в София Simple Smile
Виж целия пост
# 20
Мерси за темата.


По въпросът на Алена - не, никога не съм се заглеждала или сравнявала.



Виж целия пост
# 21
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз тези дни нещо нямам време за по-детайлен грим и карам по очна линия. За това пък ми се получава добра тренировка за нейното рисуване, че ми е мноого трудно да ги докарам тези две очи еднакви и това е  Crazy
Ползвам упорито новата ми пудра на Клиник - разкошна е, много ми харесва  Heart Eyes ФДТ и той не е лош, но финиша на Макс Фактора, все още ми е фаворит  Heart Eyes
Освен това забелязах, че хайлайта върху ФДТ на Клиник сякаш "попива" и няма такъв силен блясък. Върху МФ и той стои по-добре  Flutter
Виж целия пост
# 22
По-изчанчено:

Скрит текст:








Виж целия пост
# 23
Ivvangeline, на мен много ми харесва, особено първият грим - мисля, че много хубово си оформила в края ъгъла и е повдигнат нагоре, както се коментираше в предишната тема  Flutter аз рядко пиша, но ви следя упорито и трупам съвети и идеи
Виж целия пост
# 24
Ivvangeline, много добре, много ми хареса първото предложение. Вече започваш да сваляш сенките (тъмния цвят) по-надолу от веждата, което определено ти стои по-добре, и съм сигурна, че и сама го виждаш Peace Първата и третата снимка определено добре улавят красотата на съчетанието.

Даже ако си поиграеш с това първо предложение и му направиш тънка плътна очна линия с по-дръпната опашчица, ще стане супер готин pin up Party
Между другото, мисля, че, без да искаш, ти се е получила разновидност на cut crease, макар и да не е крайно драматичен. Но пък ми се вижда точно толкова cut, колкото е нужен за изразен pin up.
---
Вторият вариант не ми допадна толкова, най-вече заради разположението на цветовете, идва ми малко Клеопатра-стил.
Виж целия пост
# 25
Иве, като че ли това повече ми харесва  Peace

Благодаря на всички, които се включват по моя въпрос  Blush
Виж целия пост
# 26
Мерси, момичета! И на мен Клеопатра-та не ми допада...
Виж целия пост
# 27
Аз коментирам първата снимка  Peace

Харесва ми оформянето, но мисля, че щеше да е по ефектно, ако единият цвят беше матов - ако ти се играя пак друг ден - може на едното око - светлото да е мат, а на другото тъмното Simple Smile

Лепенка ли ползва за отрязване от към кожата и сподели повече как го прави този път  Peace
Виж целия пост
# 28
Да се запиша в новата тема с едно фото от професионален конкурс на руснаците (сори ако някой не ги счита за голяма работа)



Слагам нещо по обикновено, което може да ни даде идея, сложните и изчанчените аз си ги разглеждам.
Виж целия пост
# 29


Лепенка ли ползва за отрязване от към кожата и сподели повече как го прави този път  Peace

Ами, отрязването отстрани правих с мокра кърпичка:) Иначе сложих бял сатенен и отгоре бял матов цвят (ето, че е трябвало само матовия) на целия клепач, а cut crease  направих с плоска четка и очната линия от комплекта за опушване на катрис - всъщност това е черният цвят, има от него и малко в основата на миглите. Блендване с плоската четка само нагоре от линията и после с чиста по-кръгла четка. Най-накрая - с мокра кърпичка, увита около показалеца отсякох отстрани
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия