СЕДМИ КЛАС - ще бъдем ли през зимната ваканция пас? - тема № 40

  • 51 515
  • 745
# 255
да 35т. са максимума - преразказа е оценяван по тези критерии. 35т са като се сметнат
Виж целия пост
# 256
Мисля, че точно това са критериите и базата си е точно 35т. Peace
По тези критерии оценяват преразказите в школата на сина ми.
Виж целия пост
# 257
G..D.. класната по БЕЛ само на тема речта на Странджата ли е била. Класната не трябва ли да е върху целия материал по български и литература до момента?
Моля на някой ако е минала класната по БЕЛ да сподели или да качи тестовете ако има желание и възможност!

Да, само на тази глава - заглавието нещо от сорта на "....Идеалите на хъшовете описани в речта на Странджата.."
Виж целия пост
# 258
От къде мога да намеря подходящи текстове за преразкази?
Виж целия пост
# 259
От пощата? От миналогодишните предварителни изпити.
Виж целия пост
# 260
Не мога да не ви се похваля. Преди малко младежът се прибра от олимпиадата по математика. По негови думи естествено е решил всичко, понеже било много лесно. Повече ме зарадваха другите новини - пълна шестица на класното по БЕЛ, 91 точки ( 56 от теста и 35 от ОЛВ) на олимпиадата по БЕЛ и 29 - на тази по физика. Продължава на областен кръг и по двете.
Виж целия пост
# 261
Не мога да не ви се похваля. Преди малко младежът се прибра от олимпиадата по математика. По негови думи естествено е решил всичко, понеже било много лесно. Повече ме зарадваха другите новини - пълна шестица на класното по БЕЛ, 91 точки ( 56 от теста и 35 от ОЛВ) на олимпиадата по БЕЛ и 29 - на тази по физика. Продължава на областен кръг и по двете.

Умното си е умно! Споделяй ако обичаш по-често постиженията на детето! Hug
Виж целия пост
# 262
Браво на момчето, Дидева  Hug
Пратете малко амбиция, ентусиазъм и акъл насам, че мойто вече съвсем през просото го раздава.
Виж целия пост
# 263
Дидева, браво на момчето, наистина умното си е умно, а твоят младеж е със забележителни в сравнение с връстниците му момчета трудолюбие, любознателност и амбиция!  Hug
Виж целия пост
# 264
Браво на момченцето ти Дидева!!! Прекрасни резултати - все така да му се получават нещата! 
( на къде след 7 клас, какви са желанията му ?)
Виж целия пост
# 265
Едно-единствено е - НПМГ. Не ми се мисли как ще се организираме, ако не се откаже и ако го приемат.
Виж целия пост
# 266
Едно-единствено е - НПМГ. Не ми се мисли как ще се организираме, ако не се откаже и ако го приемат.

Дам, готви се Дидева   bouquet
Виж целия пост
# 267
Браво на момчето ти Дидева, все така да се доказва и занапред!Моята на олимпиадата по физика май се е изложила, ще видим, а на математика твърди, че било лесно. За физиката тя си е виновна, не намери време да се готви, то не бяха пробни изпити, упражнения по математика, танци, коледно парти от танците и за физиката няма време.
Виж целия пост
# 268
Че аз се готвя, Пепи - на бавен огън.  Mr. Green
Виж целия пост
# 269
Браво на детето, Дидева.

При нас един интересен феномен - на фона на ПИ по БЕЛ - сега ми каза, че господина и казал, че има 95т. на олимпиадата по БЕЛ и продължава напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия