СЕДМИ КЛАС - ще бъдем ли през зимната ваканция пас? - тема № 40

  • 51 517
  • 745
# 300
Ние също  сме на олимпиада по БЕЛ,но ни владее ваканционно настроение вече. Часовете и при нас са намалени,ще си разменят подаръци и ще се черпят.
Виж целия пост
# 301
Нашата ваканция ще започне чак в понеделник - в събота девойката е на олимпиадата по БЕЛ, а в неделя - на курс.
Виж целия пост
# 302
ще опитам да се задържа в темата, дано успея този път Tired
Виж целия пост
# 303
За нас ваканцията малко се отлага, утре е олимпиадата по БЕЛ . Девойката се е класирала за следващия кръг по математика и физика  ooooh!
Браво на детенце.
И ние сме на ОМат в събота, но утре ще имат май 3 часа - тържество, подаръци, а вечерта коледен концерт - за олимпиадата - "каквото стане сега"  Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 304
Ние също сме на олимпиада и школата ни продължава  през ваканцията . Wink
Виж целия пост
# 305
На фона на всички деца, които яко залягат на учебниците - ние прескачаме занятията на Регалия - пробните изпити и девойката заминава на екскурзия в Унгария. Приоритети ... Embarassed Нямам думи  #2gunfire
Виж целия пост
# 306
На фона на всички деца, които яко залягат на учебниците - ние прескачаме занятията на Регалия - пробните изпити и девойката заминава на екскурзия в Унгария. Приоритети ... Embarassed Нямам думи  #2gunfire
без лоши чувства - аз не бих я пуснала и на разходка в парка, камо ли на екскурзия в Унгария  Peace
Виж целия пост
# 307
elan, ти по принцип ли не би пуснала детето на екскурзя в чужбина или само защото е 7 клас?

Обаче от друга страна по-добре сега да се поразходи, а през пролетната ваканция да учи.
Имате ли официални училищни домашни за през ваканцията?
Виж целия пост
# 308
На фона на провеждащата се олимпиада по БЕЛ в Пловдив и резултати от състезанието по БЕЛ св. Иван Рилски.
http://www.svetyivanrilski.com/new/
Виж целия пост
# 309
Здравейте, момичета!
Много листи сте изписали Wink
Ние бяхме по болници и нямах възможност да ви чета, едва наваксах
Пропуснахме олимпиади, но важното е, да е здраво детето.
Иначе в училище днес ще правят пробен по математика. Ако донесе нещо, ще кача в пощата.
Виж целия пост
# 310
vesito 70 - надявам се не е било нещо сериозно. Радвам се, че всичко е минало и детето е готово за нови предизвикателства.
Аз в личен план съм доволна от резултатите на И. Рилски, така казах и на детето. Олимпиадата при нас приключи ( за него поне), звучеше безкрайно доволно, според него всичко  му е ок. Днес и двамата отидоха на училище с по една кутия домашни сладки ( лично участваха в украсяването). Предполагам, че училището няма да е на преден план - повече ще се черпят отколкото да учат. Дано поне си запишат надлежно всичко което ще им дадат като самостоятелна работа за ваканцията. Моят седмокласник е наясно, че  и през ваканцията ще има курсове и домашна подготовка .  Миналата година предишния ми седмокласник на Пампорово пет дена писа тестове и преразкази ( вечер след цял ден на пистата) и пак оживя....
Виж целия пост
# 311
Колко е максималният брой точки на Иван Рилски ? 100 ли ?
Виж целия пост
# 312
мисля - 65
Виж целия пост
# 313

Е,ако е така съм доволна от представянето на детето !
Виж целия пост
# 314
elan, ти по принцип ли не би пуснала детето на екскурзя в чужбина или само защото е 7 клас?

Обаче от друга страна по-добре сега да се поразходи, а през пролетната ваканция да учи.
Имате ли официални училищни домашни за през ваканцията?
Не по принцип, а щом не полага необходимите усилия - не заляга, пропуска школата и т.н. В чужбина съм я пускала още 3 клас - когато ходи в Русия за 15 дни от училище, но това си беше и награда за полагания труд, многото медали от състезания и др. подобни прояви. Това за мен е голям подарък, който трябва да се заслужи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия