Кремвиршки

  • 34 726
  • 88
# 45
Благодаря за отговорите, ще ги пробвам задължително!
Виж целия пост
# 46
Вчера ги направих. Да ви кажа честно, останах малко разочарована. Тестото е като  на хляб и е доста безсолно. Имах друга представа за кремвиршките-да са пухкави и мекички, а не съм претенциозна. Е, хапваме ги още, но определено биха били по-добри, ако се направят с тестото на "Крокодила". Sunglasses
Виж целия пост
# 47
И аз искам да помоля за рецептата за картофени кифли
Виж целия пост
# 48
Ето ги и моите кремвиршки. Бяха много вкусни, но тестото ми беше някак сипкаво  newsm78 Само 20 минути оставих тестото да втасва, дали не е заради това?
Добавих им кисели краставички и топено сирене и много ми допаднаха.

Виж целия пост
# 49
Мисля, че не е от втасването, защото моите втасваха в машината ми за хляб, а е от самото тесто. Според мен това е хлебно тесто - по -твърдо, по-сипкаво, като за хляб. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 50
ето ги и моите http://progroup.org/cpg133/albums/userpics/10003/kifli1.jpg, но вътре добавих и лютеничка и кисели краставички...
Виж целия пост
# 51
Да се отчета и аз с моите кренвиршки. Станаха чудесни. И аз като някои от вас им добавих и кисела краставичка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101773&photo=23
Виж целия пост
# 52

  marulka_s, Това е питката!


                                     Картофени кифлички
     250гр. сварени и пресовани картофи;250гр.краве масло;100гр. настърган кашкавал;250гр.брашно, яйце за намазване.
 Маслото се разбива на пяна, прибавят се пресованите картофи, настърганият кашкавал и беашното.Всичко се смесва много добре и се разточва на кора, дебела около 1/2см.Реже се на сектори, които се навиват на кифлички, намазват се с разбитото яйце и се пекат в умерена фурна с намаслена тава.
   На мен не ми харесаха много, доста мазни стават.
 
   tilieva, хапките са от бутер тесто.
 Много се радвам за всички на които са им харесали кремвиршките.
 На тези които не са им харесали, не знам какво да кажа WinkТестото става меко, освен, ако не се прекали с брашното.А за солта в началото на темата момичетата са уточнили, че слагат повечко сол.
Виж целия пост
# 53
Станаха страхотни,но и аз сложих още малко сол.Като разгледах снимките,които са многоооо  хубави,се подсетих откога не съм правила реване!Благодаря за идеите!  bouquet
Виж целия пост
# 54
Ето ги и моите кремвиршки.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3546&AlbumId=85897 … p;PhotoId=3969391

За тестото - когато преседяха една нощ в найлонов плик, защото не се доизядоха - станаха масло , супер.....
Виж целия пост
# 55
Еееее, Льонеберя, ама изглеждат страхотно............... Прати ми 2-3 в колетче....... Embarassed
Виж целия пост
# 56
Направих креНвиршките с тестото за крокодила и станаха мнооооооого вкусни. Препоръчвам.

П.С. Вкусни, вкусни, ама на вид ги бях докарала като кифли  Laughing Blush
Виж целия пост
# 57
Пфу, как се изкушавам да ги направя тези апетитки Heart Eyes  Тези дни и аз ще се разпиша Heart Eyes
Биби, аз искам да помоля за рецептата ти за милинки. Blush
Виж целия пост
# 58
Бейб , заповядай Heart Eyes
Виж целия пост
# 59
Аз пък да кажа, че се казват креНвиршки  Crossing Arms

Правих ги отдавна, супер стават за гости, за бирено мезе, за закуска  Peace

Маре, за сефте виждам твои снимки на нещо за ядене  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия