Грижи за косата - 94

  • 76 453
  • 763
# 360
Специално това си спомням - пише да не се приема без консултация с лекар (при бременни и кърмачки) Peace

Скрит текст:
If you are pregnant, lactating or on prescribed medication, consult your health care professional before using this product. Discontinue use and consult your doctor if any adverse reactions occur.

Благодаря   bouquet Моят още не е дошъл и нямам инфо, а една приятелка ме попита .
Виж целия пост
# 361
proletno cvete,благодаря за съветите,някои от тях съм пробвала,но нямат особен ефект.

Mother of PrincesS ,не съм променяла нищо.Пробвала съм с различни шампоани-за мазна коса,за пърхот,за всякакъв тип...все така е!Маски спрях да ползвам точно заради проблема с омазняването.Само балсам слагам по дължина,защото пък краищата  са сухи.

Точно това ме тормози,че нищо не съм променяла,а косата ми се прецака.И още повече,като знам,че преди не беше така.  Cry Сега от миенето всеки ден започна да се изтощава!

Благодаря за отговорите   bouquet Ще чакам още някой да се включи!  Hug

Аз съм с постоянно мазна коса, т.е. не се е променяла Simple Smile Мия я с един шампоан на Лореал за мазна коса професионален, от време на време редувам с Клоран че уж е билков, пак за мазна коса с коприва е. Маска и балсам изобщо не ползвам. След като я измия и подсуша с кърпа слагам няколко капки арганово масло Nashi на дланите си и го втривам в крайщата (последните 3-4см от косата не повече) . После суша. Да чукна на дърво поспасявам положението и косата ми е що годе прилична  Rolling Eyes не съм спряла омазняването, но просто изглежда добре, изглежда здрава.
Виж целия пост
# 362
Маслените маски много помагат за регулиране на омазняването.
Виж целия пост
# 363
proletno cvete,благодаря за съветите,някои от тях съм пробвала,но нямат особен ефект.

Mother of PrincesS ,не съм променяла нищо.Пробвала съм с различни шампоани-за мазна коса,за пърхот,за всякакъв тип...все така е!Маски спрях да ползвам точно заради проблема с омазняването.Само балсам слагам по дължина,защото пък краищата  са сухи.

Точно това ме тормози,че нищо не съм променяла,а косата ми се прецака.И още повече,като знам,че преди не беше така.  Cry Сега от миенето всеки ден започна да се изтощава!

Благодаря за отговорите   bouquet Ще чакам още някой да се включи!  Hug
Защо не пробваш с масло от чаено дърво?
Сложи 5,6 капки в шампоана който използваш и наблюдавай.Ефекта раззбира се няма да е веднага,но не пречи да опиташ.
Освен ,че спомага за отстраняване на пърхута,има ефект и при прекалено бързо омазняване на косата.
Вече 1г.у дома се използва дори и само профилактчно и сме изключително доволни  Peace
Виж целия пост
# 364
Lady Brinne,маслените маски не са ли за суха коса? newsm78

devi4ca,задължително ще пробвам с това масло!В аптеката ли се продава или в магазини за козметика?
 
  bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 365
Lady Brinne,маслените маски не са ли за суха коса? newsm78

devi4ca,задължително ще пробвам с това масло!В аптеката ли се продава или в магазини за козметика?
 
  bouquet   bouquet
Сестра ми беше с мазна коса и от години прави поне веднъж в месеца маслена маска. Отразява й се много добре.  Peace
Масло от чаено дърво съм купувала от Елитис или дрогерия.
Виж целия пост
# 366
И в аптеки го има иначе ,май и в ДМ го засякох  newsm78
Виж целия пост
# 367
proletno cvete,благодаря за съветите,някои от тях съм пробвала,но нямат особен ефект.

Mother of PrincesS ,не съм променяла нищо.Пробвала съм с различни шампоани-за мазна коса,за пърхот,за всякакъв тип...все така е!Маски спрях да ползвам точно заради проблема с омазняването.Само балсам слагам по дължина,защото пък краищата  са сухи.

Точно това ме тормози,че нищо не съм променяла,а косата ми се прецака.И още повече,като знам,че преди не беше така.  Cry Сега от миенето всеки ден започна да се изтощава!

Благодаря за отговорите   bouquet Ще чакам още някой да се включи!  Hug
ansitka ,аз бих те посъветвала да обливаш косата с отвара от коприва заздравява косата и я прави силна и жизнена,другото което бих те посъветвала е задължително да ползваш маска,казваш че косата е изтощена,маските подсилват,възстановяват и подхранват косата,щом косата се омазнява не нанасяи в корените,а само по дължините,също така прави маслени маски за които са те посъветвали по горе,те ще ти помогнат също да хидратираш и подхраниш косъма,можеш да ги правиш примерно веднъж седмично(нанасяш маслата на косата,отгоре слагаш наилонова шапка или може и плик,затопляш през шапката със сешуар така че да не пари просто да се затопли косата и увиваш отгоре с кърпа за да се задържи топлината или дебела шапка също става),но в никакъв случаи не ограничаваи грижите само до шампоан,така не набавяш нищо полезно на косата Peace
Виж целия пост
# 368
Много започна да ми се омазнява косата. На втория ден вече ми е мазна. Коя от двете маски на Билка да си взема - интензивна или регенерираща?
Виж целия пост
# 369
Sweety,благодаря и на теб,че се включи!
За копривата ще ми бъде лесно,защото живея на място,където мога и сама да си я бера,така че ще пробвам.
Ще започна и маслена маска да правя поне веднъж в месеца. Peace
Със сухите краища се справям за сега,пък и не е толкова лошо положението  Mr. Green

По принцип знам,че мазната коса много трудно се оправя!За това ще изпробвам всичко и ще ппродължа да се надявам да е само временно състояние.
Виж целия пост
# 370
Подкрепям написаното от sweety  Peace
Виж целия пост
# 371
Много започна да ми се омазнява косата. На втория ден вече ми е мазна. Коя от двете маски на Билка да си взема - интензивна или регенерираща?
Аз ползвам регенериращата  Peace Но не слагай в корените. Майка сега е взела една на Вела-много е хубава!
http://www.big-german-grocery.com/WELLA-PRO-SERIES-Repair-1-minu … tensive-treatment
Виж целия пост
# 372
Sweety,благодаря и на теб,че се включи!
За копривата ще ми бъде лесно,защото живея на място,където мога и сама да си я бера,така че ще пробвам.
Ще започна и маслена маска да правя поне веднъж в месеца. Peace
Със сухите краища се справям за сега,пък и не е толкова лошо положението  Mr. Green

По принцип знам,че мазната коса много трудно се оправя!За това ще изпробвам всичко и ще ппродължа да се надявам да е само временно състояние.
Чудесно е че можеш да си береш прясна коприва,успех Hug,малката лисичка  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 373
Момичета,дайде идея как да се подстрижа,но да не намалям дължината,косата ми е почти до раменете в момента  newsm78
Виж целия пост
# 374
Момичета,дайде идея как да се подстрижа,но да не намалям дължината,косата ми е почти до раменете в момента  newsm78
малката лисичка,нали щеше да я пускаш Thinking,иначе когато взимат само връхчетата не се скъсява от дължината,ти искаш нова прическа или?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия