Грижи за косата - 94

  • 76 453
  • 763
# 375
Момичета,дайде идея как да се подстрижа,но да не намалям дължината,косата ми е почти до раменете в момента  newsm78
малката лисичка,нали щеше да я пускаш Thinking,иначе когато взимат само връхчетата не се скъсява от дължината,ти искаш нова пеическа или?
Искам да я пусна ,но и да я оформя ,че е ужас сега
Виж целия пост
# 376
Ами кажи им само да ти я оформят малко и да подрежат връхчетата без да отнемат от дължината  NaughtyНа етажи ли си? 
Виж целия пост
# 377
Ами кажи им само да ти я оформят малко и да подрежат връхчетата без да отнемат от дължината  NaughtyНа етажи ли си? 
Да,почти изравнени вече
Чудя се за равен бретон,че ми е настрани и ме дразни леко вече
Виж целия пост
# 378
Ами кажи им само да ти я оформят малко и да подрежат връхчетата без да отнемат от дължината  NaughtyНа етажи ли си?
Да,почти изравнени вече
Чудя се за равен бретон,че ми е настрани и ме дразни леко вече

Зависи колко искаш да намалиш дължината,зависи от плътноста и структурата на косъма, от овала на лицето....много са факторите....
Ето така се подстригах миналата година по това време.Косата ми беше под раменете;доста изтъняла и без обем.Драстично я скъсих.Буквално живна..е разбира се не без допълнителни грижи/масла,маски и т.н/Сега вече година по късно е отново със същата дължина.Преса и сешоар ползвам много рядко.Нюансирам с къна.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 379
Дами, кой цвят наутрализира оранжевото и как бих могла да "убия" оранжав оттенък?
Виж целия пост
# 380
Дами, кой цвят наутрализира оранжевото и как бих могла да "убия" оранжав оттенък?
За русо ли става въпрос или кафяво ?
Виж целия пост
# 381
Кестеняво  Peace Не смятам, че лилавите матиращи шампоани ще ми свършат работа.
Виж целия пост
# 382
Кестеняво  Peace Не смятам, че лилавите матиращи шампоани ще ми свършат работа.
Не,аз изобщо нямаше да ти предлагам такова нещо  Grinning Коректори в боята се използват за неутрализиране на нежелани оттенъци. За русото обикновено се използва зелен коректор, но за кафявото не знам. Пък и то зависи от боята и от желания цвят. Успешно се замаскира оранжев оттенък с пепеляв, който е всичко .1 (4.1; 5.1 и т.н.), но ако искаш косата ти все пак да е с топъл оттенък и без оранжев нюанс, не знам как се постига.
Виж целия пост
# 383
Зеленото неутрализира червеното, а лилавото- жълтото/ и в грима със зелен коректор се неутрализират червени пъпки, петна.../ Надявах се на шампоан, да изкарам 2 седмици , пък после ще иде на фризьор да ме оправи. Та идеята ми беше, ако мога тези 2 седмици да не приличам на морков... Mr. Green
Виж целия пост
# 384
Само оформих връхчетата ,и имам бретон
Виж целия пост
# 385
Как мога да постигна това :

ПП-Ще съм с треси
Виж целия пост
# 386
С маша и много лак. На фризьор най-лесно.
Виж целия пост
# 387
С маша и много лак. На фризьор най-лесно.
Mr. Green
Мерси
Виж целия пост
# 388
Моята коса, която изобщо не държи навиване/ само с преса и 1 тон лак/ при опит за навиване с маша става точно така.
Виж целия пост
# 389
Аз ще се пробвам вкъщи довечера,да видим  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия