Грижи за косата - 94

  • 76 457
  • 763
# 390
Аз ще се пробвам вкъщи довечера,да видим  Blush
Да споделиш после Hug
Виж целия пост
# 391
Как мога да постигна това :

ПП-Ще съм с треси

Има едни много дебели ролки http://domashna-kozmetika.com/bg/rolki-za-kosa/142--mania-60.html, мисля че ги водеха самозалепващи, но не навиваш до край, задържаш със обикновенните черни фиби, ако косата ти не държи сложи пяна преди навиването, и сушиш хубаво със сешоар, колкото можеш по-дълго време. Отвиваш и пръскаш с лак  Peace
Виж целия пост
# 392
sweety,ще споделя,ама не знам дали днес или утре ще успея  Peace

Мис Облаче благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 393
sweety,ще споделя,ама не знам дали днес или утре ще успея  Peace

Мис Облаче благодаря   bouquet


Моля  Hug
Виж целия пост
# 394
Имам такива вкъщи,ще се пробва  Crazy
Виж целия пост
# 395
Имам такива вкъщи,ще се пробва  Crazy

Задължително после снимка   Peace
Виж целия пост
# 396
Момичета някои от вас не се ли замислят за промяна в прическите? Thinking
Аз много се колебая  дали да не я подкъся до раменете, че по-бързо да ми се изравни. Малко пролетна промяна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 397
И аз съм се замислила за промяна - като стигне до една определена дължина, краищата изглеждат изтънели, никакви... Confused Сега косата ми е под раменете, мисля през лятото да я намаля над раменете, да изравня и уплътня Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Намерих прическа за всички млади дами. Може да ви я публикувам тук ако желаете. Аз умея да я правя и на дъщеря ми. Наистина става като принцеса! Става и за малки и за големи и при това е лесна. Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Намерих прическа за всички млади дами. Може да ви я публикувам тук ако желаете. Аз умея да я правя и на дъщеря ми. Наистина става като принцеса! Става и за малки и за големи и при това е лесна. Simple Smile
Хайде де! Ако може и с подробно описание кое-как  Crazy
Виж целия пост
# 400
Намерих прическа за всички млади дами. Може да ви я публикувам тук ако желаете. Аз умея да я правя и на дъщеря ми. Наистина става като принцеса! Става и за малки и за големи и при това е лесна. Simple Smile

Снимчици нещо, указания ?
Виж целия пост
# 401
Може ли да ви попитам вие с кой шампоан миете косата си и използвате ли балсам? Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Аз имам поне 4 вида шампоани- редувам ги, винаги след това слагам балсам/маска. Но е много относително кой какво ползва - зависи от типа коса, нуждите й, възможности.....
Виж целия пост
# 403
Моята е дълга и права,но я къдря с маша почти всеки ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Може ли да ви попитам вие с кой шампоан миете косата си и използвате ли балсам? Simple Smile

Доста експериментирам с шампоаните, но сега ползвам катранен и съм доволна. Балсам слагам, но не всеки път. Правя и маски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия