Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 195
Да, Алена, сериалът започна 2012г. И на мен Юлиан ми се стори малко в не добра форма.
Виж целия пост
# 196
човека просто е изтощен от маратона с Мария  Joy
но Пешева младее отвсякъде, особено след флирта  Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Зачудих се....на Цеков как му е първото име ? Едва ли е Господин  Laughing
Виж целия пост
# 198
Димитър май.
Скрит текст:
В 6-ти епизод го произнасят с новото назначение за директор.
Виж целия пост
# 199
Димитър май.
Скрит текст:
В 6-ти епизод го произнасят с новото назначение за директор.
О, мерси.Аз не съм гледала още този епизод.
Виж целия пост
# 200
Зачудих се....на Цеков как му е първото име ? Едва ли е Господин  Laughing
Богомил  Peace
Виж целия пост
# 201
Пешева във втори епизод от този сезон мисля го спомена.
Виж целия пост
# 202
Да Богомил е сега го прослушах в 6-ти епизод. Peace
Виж целия пост
# 203
Къде гледате 6 епизод? Аз съм изтеглила до 4 и не виждам никъде 5, та камо ли 6.
Виж целия пост
# 204
аз ги гледах преди малко във ви бокса всички епизоди до 6-ти включително.
Виж целия пост
# 205
Благодаря, аз свикнах да ги тегля и затова се учудих, че ги няма ТАМ.
Виж целия пост
# 206
В извънземното ги има и линк имаше по-горе, снощи и аз ги теглих и гледах  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
"Извънземното" ? Може ли линк на лични, не го откривам... или аз съм сляпа, или са го премахнали...
В чужбина съм и го изтървах, в стандартните места, където се качваше преди, сега е премахнат...

Благодаря предварително Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 208
Точно на 12 страница има няколко линка Tired.
Виж целия пост
# 209
Тази вечер 7 епизод ли даваха?
Не мога да гледам по ТВ, чакам да си го изтегля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия