Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 255
Скрит текст:
еx, много ме е яд на Савов. Като е поел отговорност към две деца, значи да си държи на думата, а не да хойка така..
Виж целия пост
# 256
Аз пък много се зарадвах на края на епизода.Мислех се,че 10я е ще е последния за сезона,логично ми се стори-както почнал-още от 1ви сезон/Савов и Маринова/,така и свършил.
Ани ме дразни,признавам си.Чакам с нетърпение епизода довечера.
Виж целия пост
# 257
Какъв епизод очаквате довечера? Нали сезонът свърши?
Виж целия пост
# 258
Само 10 епизода ли е сезона? Не са ли повече?
Виж целия пост
# 259
Ако 10-ти епизод е края на сезона, то той свършва много нелогично.
Виж целия пост
# 260
Според Уикипедия трети сезон е 12 епизода.
Виж целия пост
# 261
Аз доколкото знам трети сезон е 12 епизода, а след него почва 4 сезон, поне така беше обявено .
Виж целия пост
# 262
Изгледах и 10 епизод,
 
Скрит текст:
ама мен пък ме подразни Мария (цупене, дразнене...че колко неща направи  Савов да се докаже, нещо не го забелязва това, че Петър по-добре ли се държа?)

Ани да се прави на интересна, хубаво й показа Тино, че и той ги умее тези неща Laughing

Мира и Боби.....ах, ах, няма пълно щастие.
Виж целия пост
# 263
Някой беше писал по-напред, че сезонът е от 10 епизода. За мен  си е напълно логичен завършек. Подобен беше и краят на предния сезон. Оставят отворена вратичка Wink
Виж целия пост
# 264


Революция Z S03E11




Виж целия пост
# 265
Според програмата на Бтв синема в петък ще гледаме еп.13..
Виж целия пост
# 266
Добре,де,  кое е това момче, което Ани прикрива с ръка?Не ми прилича на Тодор Гаджалов/Владо
Виж целия пост
# 267
Изненадата е добра! Благодаря, момичета   bouquet
Виж целия пост
# 268
Според програмата на Бтв синема в петък ще гледаме еп.13..

Дали не са слели сезоните?
Виж целия пост
# 269
Според програмата на БТВ Синема 3 сезон ще има 15 епизода. Веднага след това, още в сряда, 6.08., започва 4 сезон.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия