Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 270
Супер,дано и 4-ти има повечко епизоди Grinning
Виж целия пост
# 271
Моля подскажете къде да намеря 3,4 и 5 епизод. Обърнах мрежата да ги търся... newsm17
Виж целия пост
# 272
Аз чакам 11 еп. но да не е в онзи сайт, за който ми трябва регистрация, или в замунта или вбокса
Виж целия пост
# 273
Регистрацията отнема по-малко от минута  Peace

Снощи изгледах всичките пуснати епизоди.
Много се смях. Цеков и Пешева ме кефят максимално  Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Георги Кадурин (Цеков) доста успешно имитира Луи дьо Фюнес.
Виж целия пост
# 275
Регистрацията отнема по-малко от минута  Peace

Снощи изгледах всичките пуснати епизоди.
Много се смях. Цеков и Пешева ме кефят максимално  Mr. Green
Мен пък на моменти малко ме дразни сюжета. Особено с тази боза-голяма сага,голямо нещо. Ако просто бяха изляли бозата в канала,а шишетата-в боклука... Tired
Но го гледам, де. Sunglasses
Виж целия пост
# 276
Ооооо, сагата с бозата е изключително тъпа, но физиономиите на Цеков, лафовете...
Забавно ми е. Определено такъв жанр ми идва повече от добре след изморителен ден  Wink
Виж целия пост
# 277
Моля подскажете къде да намеря 3,4 и 5 епизод. Обърнах мрежата да ги търся... newsm17

Сайтът го има няколко поста над твоите, къде в скрит, къде в нескрит текст.
Виж целия пост
# 278
Регистрацията отнема по-малко от минута  Peace

Снощи изгледах всичките пуснати епизоди.
Много се смях. Цеков и Пешева ме кефят максимално  Mr. Green
Мен пък на моменти малко ме дразни сюжета. Особено с тази боза-голяма сага,голямо нещо. Ако просто бяха изляли бозата в канала,а шишетата-в боклука... Tired
Но го гледам, де. Sunglasses

Ама нямаше да има епизод ако просто бяха изляли бозата в канала! Нали това е драмата, че правят глупости.. Wink а ние им се радваме!
Виж целия пост
# 279
Днес в 9:00 часа, ще пуснат 12 епизод в voyo.bg  Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Регистрацията отнема по-малко от минута  Peace

Снощи изгледах всичките пуснати епизоди.
Много се смях. Цеков и Пешева ме кефят максимално  Mr. Green
Мен пък на моменти малко ме дразни сюжета. Особено с тази боза-голяма сага,голямо нещо. Ако просто бяха изляли бозата в канала,а шишетата-в боклука... Tired
Но го гледам, де. Sunglasses

Ама нямаше да има епизод ако просто бяха изляли бозата в канала! Нали това е драмата, че правят глупости.. Wink а ние им се радваме!
Аз лично тях двамата ги прескачам. Все чакам англичанина да си получи заслуженото обаче. Crossing Arms
Виж целия пост
# 281
Регистрацията отнема по-малко от минута  Peace

Снощи изгледах всичките пуснати епизоди.
Много се смях. Цеков и Пешева ме кефят максимално  Mr. Green
Мен пък на моменти малко ме дразни сюжета. Особено с тази боза-голяма сага,голямо нещо. Ако просто бяха изляли бозата в канала,а шишетата-в боклука... Tired
Но го гледам, де. Sunglasses

Ама нямаше да има епизод ако просто бяха изляли бозата в канала! Нали това е драмата, че правят глупости.. Wink а ние им се радваме!
Аз лично тях двамата ги прескачам. Все чакам англичанина да си получи заслуженото обаче. Crossing Arms

Ами и аз, ама тоя рижия явно бая гадории ще надроби, преди да си го получи...
Виж целия пост
# 282
най-вероятно в края на сезона ще се усети Димитрова
Виж целия пост
# 283
Докато чакаме да пуснат поредния епизод.
Не ви ли дразни дикцията и интонацията на Ани. Мен ме влудява, по-точно не те, а липсата им. Има някакво толериране на говорни дефекти в това филмче.
Виж целия пост
# 284
Докато чакаме да пуснат поредния епизод.
Не ви ли дразни дикцията и интонацията на Ани. Мен ме влудява, по-точно не те, а липсата им. Има някакво толериране на говорни дефекти в това филмче.
Честно казано не съм обърнала внимание и да има нещо такова.Мен малко ме дразни Диляна Попова,не знам как точно да го обясня, много фалшиво си изговаря репликите  Rolling Eyes  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия