Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 285

Революция Z S03E12


Виж целия пост
# 286
А мен пък ме издразни Савов, направо ми падна в очите с изневярата, голям егоист, за никой освен него не му пука.
Виж целия пост
# 287
Супер! newsm68
Виж целия пост
# 288
А мен пък ме издразни Савов, направо ми падна в очите с изневярата, голям егоист, за никой освен него не му пука.

Абсолютно! Все едно гледам някакъв тийн като Тино. То не че не се държи като тийн Савов, ама не е. Криси с тоя имидж, да избира между Фипо и него. Ани много ме дразни, каква скромна беше, пък веднага тръгва с Радо, Владо. Тино и го връща, нормално. Бащата на Мира и той имидж пази. Мария иска да командва, Савов не иска да и се дава, Пешева и Цеков са най-забавните. Този Глен още отначало не ми хареса. В ролята е музикантът ирландец Джейми Макдоналд(с). Димитрова обаче най-накрая си намери мъж, вярва му, дано Маринова го разобличи.
Виж целия пост
# 289
Докато чакаме да пуснат поредния епизод.
Не ви ли дразни дикцията и интонацията на Ани. Мен ме влудява, по-точно не те, а липсата им. Има някакво толериране на говорни дефекти в това филмче.
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired
Виж целия пост
# 290
А мен пък ме издразни Савов, направо ми падна в очите с изневярата, голям егоист, за никой освен него не му пука.
хмммм, това съм го изпуснала, ама малкия много плачеше снощи.
иначе да, Цеков и Пешева са най-забавни, много се смея с тях. а в предния епизод когато Тино звънеше на Фифо и накрая полковника му се скара по телефона така се изхилих, че бебо се стресна и се разрева  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 291
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired

Ани не ме дразни, но виж на Лили нищо не ѝ разбирам  Tired
Виж целия пост
# 292
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired

Ани не ме дразни, но виж на Лили нищо не ѝ разбирам  Tired
Не се ядосвайте, той Цеков ще я  изхваща с това -Р-  Joy
Виж целия пост
# 293
Лили не ме дразни с говорния си дефект а с това , че декламира и няма никаква емоция в играта и . Всичко е толкова монотонно при нея .  newsm78

Савов - Мария - Не ! Савов се самозалъгва , че може да се промени и да стане домошар .

Савов - Маринова - Да Grinning Пасват си идеално .
Виж целия пост
# 294
полковника е велик  Joy страхотен беше в последните епизоди. Типичния казармен ред. Mr. Green
Виж целия пост
# 295
полковника е велик  Joy страхотен беше в последните епизоди. Типичния казармен ред. Mr. Green
Снощи как съм се смяла , какво викаше  Joy Пробихме, пробихме !!!!
Виж целия пост
# 296
Да, полковника беше готин Laughing Laughing Laughing

Тино, готино разкара новото си гадже Wink
Виж целия пост
# 297
А бе това дето го пишете не е ли от този не излъчения епизод ?  newsm78 newsm78

За полковника и пробива и за Тино и гаджето ....  Thinking
Виж целия пост
# 298
А бе това дето го пишете не е ли от този не излъчения епизод ?  newsm78 newsm78

За полковника и пробива и за Тино и гаджето ....  Thinking

Явно е, аз не съм го гледала. Нека го пишат в скрит текст. Аз ако искам да гледам епизода предварително, ще го гледам, но не съм. По-хуабво ми е да го гледаме цялото семейство пред телевизора вечер. Simple Smile
Виж целия пост
# 299
В очакване съм на 13еп. ще има ли тази вечер?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия