Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 79 907
  • 644
# 300
Защо ги няма сериите в Замунда? Знаете ли откъде да ги тегля? Стигнах до 7-ми епизод и много ми се гледа, а отвсякъде са ги махнали
Виж целия пост
# 301
Скрит текст:
Виж целия пост
# 302
Някой знае ли как се казва песента/мелодията от края на днешния епизод?


И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired
Същото си помислих току-що...
Виж целия пост
# 303
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired
Същото си помислих току-що...

Това и аз си го мисля, още от първият епизод.
Виж целия пост
# 304
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired
Същото си помислих току-що...

Това и аз си го мисля, още от първият епизод.

Мисля, че бях чела нещо подобно. Simple Smile


Мен пък изобщо не ме дразни, не мисля, че играе изкуствено. Всички актьори ми харесват. Simple Smile
Виж целия пост
# 305

Революция Z S03E13

Виж целия пост
# 306

Мен пък изобщо не ме дразни, не мисля, че играе изкуствено. Всички актьори ми харесват. Simple Smile

голяма част от тийнейджърите (да не кажа едно 90%) като говорят и мрънкат или фъфлят, не сте ли се сблъсквали с такива? Нормално е да изберат такова момиче за ролята, независимо кой баща, кой брат.
Виж целия пост
# 307
Абе сблъсквали сме се, ама актьори да говорят по този начин, че и да са режисирани преди това, ами не е нормално. То става нечленоразделно вече. Лошото е, че това е явление, което се среща все по-често - сред говорители дори.
Преди актьорите са били пример за правоговор и ясна дикция, сега... Не за друго, ами са и пример за подражание. Та може да се очаква, че не 90%, а и повече няма да се опитват да говорят правилно. Еми ядосвам се.
А иначе на развитието на образите аз лично изобщо не се дразня. Колкото и измислени да са. Това са си решения на сценаристите Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Днес всички стават актьори - водещи, изпълнители, модели. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Кажете има ли къде да се гледат епизодите? Оня ден изгледах до 5 и днес вече няма откъде заради авторското право. В замунда свалих 12 и 13 епизод, ама 6, 7, 8 и т.н има ли откъде да ги гледам?
Виж целия пост
# 310
Кажете има ли къде да се гледат епизодите? Оня ден изгледах до 5 и днес вече няма откъде заради авторското право. В замунда свалих 12 и 13 епизод, ама 6, 7, 8 и т.н има ли откъде да ги гледам?
Само на тази страница са посочени цели 2 варианта за гледане. Peace
Виж целия пост
# 311
13 епизод ли е последен?
Виж целия пост
# 312
И мен ужасно ме дразни, както и фъфленето на Лили, лелееее, повдига ми се като я слушам. Sick Сигурно е дъщеря на някой от шефовете, иначе не виждам как би се класирала да участва. Tired
Същото си помислих току-що...

Това и аз си го мисля, още от първият епизод.

Не съм съгласна. smile3555 На мен пък ми е страшно сладка и симпатична! smile3534
Виж целия пост
# 313
Въобще не ме кефи момичето изпълняващо ролята на Лили.
Виж целия пост
# 314
Въобще актьорите младежи са ужасТ. Особено момичетата. Момчетата са много по-добри и имат развитие, Боби например в началото беше много по-зле.
Но пък за сметка на това даскалите къртят миФки  Joy Надяваме се първите да се научат, иначе след десетина години, майко мила, какво го очаква българското кино или театър, да не дава Господ.

Ако ритъмът се запази, сега ще очакваме събота и неделя вечер 14. и 15. епизод  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия