Покажи ми красота пак и отново... (11)

  • 72 428
  • 766
# 345
Виж целия пост
# 346
Виж целия пост
# 347
Виж целия пост
# 348


Виж целия пост
# 349
Виж целия пост
# 350

Имаш ли идея от къде е снимката? Хем ми е някак познато (напомня ми на улички в Пловдив), хем е прекалено чисто и подредено и сигурно е в чужбина. Всъщност, за втората снимка със снега бих могла да кажа почти същото - хем познато, хем - не съвсем.  Wink
Виж целия пост
# 351

Имаш ли идея от къде е снимката? Хем ми е някак познато (напомня ми на улички в Пловдив), хем е прекалено чисто и подредено и сигурно е в чужбина. Всъщност, за втората снимка със снега бих могла да кажа почти същото - хем познато, хем - не съвсем.  Wink

Снимката е от Париж. Много кокетна малка уличка. Simple Smile
Снежната снимка е на Англия.
Виж целия пост
# 352
Благодаря!   bouquet  Бях убедена, че е някъде по-близо.  Grinning 
Виж целия пост
# 353
За нищо  bouquet и на мен ми се иска да беше някъде из България. Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Пловдив 
Виж целия пост
# 355
на пръв поглед и на мен снимката с уличката ми навя асоциация към Пловдив, но пък да - прекалено чисто, осветено и подредено...

Дървения чайник напред също много ми хареса...

Виж целия пост
# 356
Япония:



Ирландия:

Виж целия пост
# 357
Виж целия пост
# 358








Виж целия пост
# 359
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия