Козметични открития и любимци за 2013-та

  • 20 645
  • 117
# 75
Лелеее момичета, тези пясъчни лакове били страшна работа. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре, че е форума и тия дни като заговорихте за тях. Гледам всики пише, че това е откритие на годината. Взех си на ГР. Ето този:
Скрит текст:
Направо не мога да му се нарадвам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 76
Аз съм супер въодушевена от есенната колекция Рири МАС и ползвам почти ежедневно продуктите от нея.
Виж целия пост
# 77
Хубава идея за тема   bouquet
Много продукти пробвах за пръв път през 2014, учудващо някои улучих Simple Smile
Но ако трябва да откроя най-любимите ми и тези, които по всяка вероятност ще ползвам отново, това са:
Elizabeth Arden Visible Difference Refining Moisture Cream Complex

Тази спирала 2 в 1 на Rimmel

и това червило Une със супер натурален цвят
Виж целия пост
# 78
Откритията ми за 2013 са метеоритите на Герлен, пудрата на Кларанс както и новата им спирала.
Сенките на Диор както и глосовете на Шанел( хич не ги харесвах). Лаковете на YSL за устни и нокти  Laughing , червилото  Ruby Woo.
От бялата козметика  продуктите от серията Ибуки на Шисейдо.
Между другото забелязвам, че метеоритите ми 01 се различават от коледните. Коледните не се разпрашват така.
Виж целия пост
# 79
Чудесна тема!   bouquet
Моите открития и любимци тази година са:
- ружовете  и палитрите на Sleek
- четките на Zoeva

- кремовете за лице на Korres от сериите с магнолия и с дива роза
А откъде купувате козметиката на Корес?
Виж целия пост
# 80
Най-голямото парфюмно откритие в живота ми след Коко Шанел. Част от мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 81
За мен откриятията за 2013 са продуктите за контуриране и хайлайтърите  Heart EyesЗа първи път прочетох тук за тях.  Пясъчните лакове начело с Opi Stay the night.   Blush Разбира се очната линияШанел е марката на годината за мен,парфюми и декоративна козметика.  Въобще тук прекарах времето си много приятно, научих не малко, благодаря за труда на всички споделящи и съветващи   bouquet Дамите, с които разменях (и не само това) с лекота и удоволствие, те ще се познаят, прегръщам ви  Hug Две мили парфюмни феи ми изпратиха проби без да искат насреща нищо, толкова ме трогнаха  Hug  Въобще за мен форума си беше откритие най-голямо
Пожелавам на всички да посрещнете Нова година много здрави, усмихнати и сияйни и това да продължи през цялата година   bouquet
Виж целия пост
# 82
Ето го и пълния списък с моите фаворити за 2013  Grinning
(снимката е линк)
Виж целия пост
# 83
Моето козметично откритие за 2013 г. е този форум  Grinning ,тук научих страшно много неща.
Благодаря Ви Hug
Весело посрещане на новата година и много сбъднати мечти   bouquet
Виж целия пост
# 84
Веси, радвам се да видя  палитрата на Пупа сред фаворитите ти  Peace  за мен беше незаслужено оплюта във форума  Peace
Виж целия пост
# 85
Палитрите на Пупа са супер аз имам 2 бр- тази която има Весито и Пупа Принцес.................супер са си
Виж целия пост
# 86
Нали  Peace и минералните сенки са великолепни  Peace

Аз ще добавя и коледната палитра на Смашбокс  - Click you're it!!! Имам и непробвани продукти, но тази палитра надмина всичките ми очаквания   Party Flutter

Ще добавя снимка по-нататък  Blush

Виж целия пост
# 87
аз имам и от тези https://www.pupa.it/ita/make-up/occhi/Product/vamp-cream-eyeshadow.aspx - цветове 201 и 500- от една съфорумка , която ми ги купи от Италия - жалко, че няма да ги внасят у нас.
Също така имам и https://www.pupa.it/ita/make-up/occhi/Product/vamp-compact-eyeshadow.aspx - цвят 304 - супер са 
Виж целия пост
# 88
Моите открития през тази година, най-вече благодарение на форума  Simple Smile са:
1.Метеоритите на Герлен
2.Козметиката на Кларинс, Ланком и Филорга и по-конкретно ФДТ Everlasting, серума Визионер и спирала Драма
3. Продуктите за коса на Наши
4. Сега с нетърпение чакам Too Faced Candlelight Glow Highlighting Powder Duo.

Искам да пробвам и козметиката на МАС, но за съжаление не живея в София и не знам от къде да си я поръчам.
Виж целия пост
# 89
За МАС мисля - няма проблем да изпратят с куриер или съфорумка да вземе и изпрати, ако няма да избираш на място и знае какво желаеш  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия