Козметични открития и любимци за 2013-та

  • 20 645
  • 117
# 90
А откъде купувате козметиката на Корес?
Аптеки Pharma Mall в моловете и фирмения магазин в центъра - във ФБ страницата им има адресите Peace
Виж целия пост
# 91
Абсолютен фаворит са ми Naked палитрата и базата към нея, макар че не използвам съвсем всичките цветове. Другото ми е откритие е нанасянето на фдт с четка, както и сенки. За фдт не си представях, че би ми било удобно, мислех, че ще е голямо разхищение на продукта, но не! Бързо, лесно и с прекрасен ефект.  Flutter
Виж целия пост
# 92
Тъй като през 2013 г. като цяло открих гримирането, повечето неща бяха новост за мен,
но най-големите любимци са ми :

- сенките на UD и Inglot
- базата за сенки на Артдеко и UD
- Метеоритите на Герлен 01
- Пясъчните лакове
- хайлайтърите
- експертната и стиплинг четки на Real Techniques
- 18 SS на Инглот
Виж целия пост
# 93
В графата "Открития" бих сложила:

- Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine - имам 6 цвята и ОБОЖАВАМ ВСИЧКИ! Това е продуктът. който промени мнението ми за червилата

- Ружовете на NARS. Не мога да кажа, че някой определен цвят ми е любимец - харесвам всички и ги харесвам много

- Lancôme Khôl In Love Eye Liner - Jade Crush

- Dior Gel Top Coat

- Make Up For Ever Aqua Brow

- двуфазният дегримьор на Микса

 - Lorac Pro Palette

- Shiseido Eye Color Bar

- Anastasia Beverly Hills Brow Wiz

- Shiseido Ibuki - почистващите продукти


Продукти, които са се доказали във времето ми фаворите:

- нощният Хидра Зен на Ланком

- ексфолианта на Клиник


Мисля, че има и още, но не мога да се сетя в момента. Ще допълвам  Peace
Виж целия пост
# 94
- пясъчните лакове
 - ружовете като цяло
  - четката за фдт
   - реконструктор за коса
    - CLAY MASK на Freeman
Виж целия пост
# 95
Четворка сенки

черен молив на същата марка,който успешно ползвам на водната линия
Виж целия пост
# 96
Мис Вал, много са хубави. На мен любимите са ми със златното.

Виж целия пост
# 97
Shokoladche ,
Скрит текст:
имам 3 палтри,едната е тази,която си показала,другата е тази,в черно и бяло,но тази която показах ми е фаворит от 3-те,аз я ползвам с мокра четка само  Heart Eyes
Ти сътрудник ли си?Какво друго на марката си ползвала,от какво си доволна,отговора на лични да не спамим   bouquet
Виж целия пост
# 98
Мис Вал,
Скрит текст:
да сътрудник съм, но само като потребител.  Mr. Green Много ми допада Deluxe като серия - пробвала съм 5 палитри за очи, моливите, базите за лице и очи, спиралите, ружовете. Моливите не ми харесват, че са прекалено твърди за мен, но всичко останало е супер. Иначе много харесвам и обезмасления mekeup на Калърс. Козметиката за лице също много ми харесва - алоевата и Нано Голд.  Peace
Виж целия пост
# 99
Моите са Kiko sun bronzing blush 103
Pupa killer kajal
YSL pink in devotion 06
Guerlain madame batifole 860
И любимата ми спирала na Collistar
Виж целия пост
# 100
Супер тема! Това са моите фаворити за годината:
http://maquilab.blogspot.com/p/favourites.html

Също, бих добавила ФДТ Max Factor Facefinity - въпреки, че още нямам голяма разфасовка (защото имам друг) Simple Smile

И въпрос към момичетата, които поръчват Rituals- взех си един сет като бях в Лондон, и искам още неща, но гледам, че Feel Unique не ги доставят до БГ. Идеи откъде бих могла да поръчам (без Ибей)?
Виж целия пост
# 101

Hellinger, можеш да ползваш услугите на donesimi.com.  Peace
Виж целия пост
# 102

Hellinger, можеш да ползваш услугите на donesimi.com.  Peace

Благодаря!
Виж целия пост
# 103
Супер тема! Това са моите фаворити за годината:
http://maquilab.blogspot.com/p/favourites.html

Също, бих добавила ФДТ Max Factor Facefinity - въпреки, че още нямам голяма разфасовка (защото имам друг) Simple Smile

И въпрос към момичетата, които поръчват Rituals- взех си един сет като бях в Лондон, и искам още неща, но гледам, че Feel Unique не ги доставят до БГ. Идеи откъде бих могла да поръчам (без Ибей)?
А доставят ги или поне така беше доскоро. Аз купих любимия ми крем за тяло и то с добра запаска.
Виж целия пост
# 104
Може ли снимчица на крема за тяло,защото съм очарована и от трите продукта на Ритюълс ,които имам.А и са натурални в добавка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия