Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
-
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
-
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
-
Какво е мнението за вентолин и пулмикорт при астматични пристъпи?
-
Какво е мнението за използването на Новифилмин?
Голямтата ми дъщеря от 3 месеца пие Сингулар. Досега (пу-пу) много леко минаваха нещата. НО сега ни хвана грипа с висока Т и кашлица. В началото лекувахме с Изопринозин, по съвет на джипито, но след 3 дни с Т, изписа аб - голямата Клацид, малката Аугментин. Т спадна след приема на аб, но кашлицата продължаваше - ужасна суха кашлица (при голямата) и по-влажна при малката. Уж джипито ги слушаше и нищо нямаше, а в събота ги заведох на частно и малката се оказа със спазъм и бронхит.
Преслуша обстойно каката (защото са наясно за пневмониите и) и каза, че гърдите са чисти и проблема явно идва от горе. Изписа и Синекод капки и Тусавит сироп, да ги пие заедно. Казах, че не съмс добро мнение за Синекода и ме притеснява да не направи по-голяма беля, но отговора беше, че няма проблем и надолу са чисти гърдите. Дадох на два пъти вчера комбинацията и като си легна дъщеря ми, кашлицата спря и не е кашляла през нощта. 
) повърна и ми изкара акъла. Звъннах на док и казах какво стана, а отговорът беше да започна Флудитек и Вентолин сироп. Повръщането, ако е еднократно не било страшно. Сега не чувам нищо. Кашлицата е по-влажна, но утре със сигурност ще отида да я чуе личната. Иначе кашля по на рядко...
Всички дечица да са здравички!