Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
-
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
-
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
-
Какво е мнението за вентолин и пулмикорт при астматични пристъпи?
-
Какво е мнението за използването на Новифилмин?
Сега я гледам с едни тъмни сенки под очите... Не е прекалено бледа, но и не е като да е здрава. Мисля си утре дали да не ѝ пусна едни изследвания за всеки случай. Има ли смисъл според вас? Дали ще покажат ако има нещо?
Ще я имам предвид тази Радева. Сега го заведоха при Праматарова, дано да е преценила добре нещата. Температурата страшно дълго време се влачи с този грип.

А когато има спазъм, значи,че има задържан секрет. Ако се подтисне рефлекса на изкашляне (каквото прави синекодът), този секрет си стои там и е много добра среда да се развъдят всякакви бактерии.
Аз също едва дишам навън, но той е зле и у дома
здравей marychery-ние се познаваме от темата хипоспадия- а сега и аз да питам-детето ми с астма, сякаш се изморява по-бързо-или така ми се струва?-може в някой филм да съм влязла пак-как е при вашите деца-днес докато изкачим до втория етаж и се запъхтя- а е здрав в момента-сега сме на фликсотид-превантивно-като потича малко в снега-пак ми се стори, че се измори бързо-до сега не обръщах внимание на това, но откакто ни диагностицираха с астма- и все това наблюдавам и се шашкам-преди не гледах и не слухтях само за това-иначе е добре-скача, тича, храни се добре-не знам вече какво да мисля-пуснах му изследвания на кръв-всичко е в норма-моля, споделете, ако сте забелязали нещо и при вашите деца...