Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за новите техники за отстраняване на сливиците?
-
Какво е мнението за хомеопатията и нейното приложение при деца с астма?
-
Какво е мнението за лечението със Сталорал при алергия и астма?
-
Какво е мнението за вентолин и пулмикорт при астматични пристъпи?
-
Какво е мнението за използването на Новифилмин?
. Изобщо не мога да се ориентирам с новата визия на сайта.
. Моята дъщеря като по-малка също много бързо се изморяваше. С времето това изчезна. Не знам дали от стабилизиране на състоянието й, не знам дали от израстване, или от системно натоварване( есента караше по 10 км и повече колело), не знам дали след като активно се зае с физическо натоварване( играе балет и освен по-чести разболявания заради студената зала, други проблеми от натоварването не е имала).
и да няма други проблеми детенце- и да оздравяват всички болни дечица-ние бяхме болни преди 20 дни и сега не го водя на градина заради грипа, така и така не работя, защо да не си го гледам в това време на грип и кой знае още какви вируси...
дано е за 1 и последен път болницата тази година, и да сте все по-здрави
, обикновено и аз веднага лепвам неговите вируси, че и на моменти по-тежко ги карам.
цяла вечер кашля, не много, но... преди час направихме пулмикорта, сега спи, свали и температурата, но какво ли да очаквам.... не знам, сутринта сме на опашката при педиатърката. Да не останем назад, егати, задържа 2 седмици на детска ......
. ВИждам, че има по-големи дечица. При вас на каква възраст ви поставиха диагнозата, кога започнахте с боледуванията. Влади направи първият бронхиолит на 3 месеца, на 8 беше вече с трети. Диагностицираха го на година и 4 месеца, като вече беше с 6-7 бронхиолита. Ако е така до 5 годишна възраст, ще се побъркам.