Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои предложения за грим за новогодишната нощ?
Какви са някои съвети за грим за черно-бяла рокля?
Кои са някои от предложените продукти за грим?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои предложения за грим за новогодишната нощ?
Някои предложения за грим за новогодишната нощ включват опушен черен грим, розов-сив грим, златно и черно с мигли с камъни, както и грим с акцент на златно. Освен това бяха споделени идеи за гримове в тъмни цветове като тъмно бордо/слива, маслено зелено, оловно синьо и акцент на синьо/зелено. Всички тези предложения са придружени от съвети за приложение на грим и използвани продукти.
-
Какви са някои съвети за грим за черно-бяла рокля?
-
Кои са някои от предложените продукти за грим?
-
Какви са някои от предложените техники за грим?
-
Какви са някои от предлаганите курсове за гримьори?
. Изключително прецизна я!
.
Аз много харесвам тази палитра въпреки блясъците и уж тежките цветове, тя винаги ляга равно и не изпъкват бръчките както при другите бляскави палитри, може грима да е наситен съответно вечерен, може да го нанесеш леко и комбинираш с мат цветове от други палитри и става много красиво.

При мен беше принудително - работа на по-високо ниво, представително място, в началото се гримирах - почти с ефект без грим .... едва се откачих да се преместя - като място - да не съм под такова "наблюдение", но интересът ми към тази посока се засили и започнах да експериментирам
Не, че няма да се получи хубав грим, но ще е прекалено изчистен за моя вкус
Не съм я купувала, защото имам неутрални цветове из разни други палитри, които са ми достатъчни + Нейкид 2. 

Бях видяла в Продавалник реплики на бейсик специално и доста им се чудих, по около 20лв бяха