Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 989
  • 726
# 405
Алена, Веси въпреки че не съм ви виждала на живо, абсолютни типични представителки на Зима сте.
Виж целия пост
# 406
Винаги съм си мислела, че съм зима (Clear Winter).Но сега се чудя дали пък не съм лято (Cool Summer) или пък по-малко вероятно пролет (Clear Spring)...  newsm78
Виж целия пост
# 407
Никога не съм знаела какъв тип/сезон или каквото и да е съм Simple Smile Чисто информационно съм се интересувала студен или топъл. След което стигам до някакво заключение или някой ми казва каква съм и след малко вече съм забравила  hahaha

Та нося си всичко, което ми харесва. Не се сещам за цвят, с който не бих се гримирала, стига да ми допада чисто визуално. Дори и на омразното синьо намирам подходящ грим.

Виж целия пост
# 408
Аз много време се дърпах на Бейсикса, но в крайна сметка го придобих и съм много доволна. Това към момента е най-използваната ми палитра въобще  Peace
Почти нито един грим не правя без нея. Особено ми е полезна в комбинация с любимите ми кремообразни сенки на Лореал. Слагам тях на подвижния клепач и с бейсикса преливам, опушвам и хайлайтвам.
Не мога повече! Grinning
От 3 дена си блъскам главата да се сетя, кои са тези кремообразни сенки на Лореал и вече не издържах ooooh! и питам направо: Кои са тези кремообразни сенки? Thinking

Иначе, да споделя, че съм много доволна от новото червило на Флормар от Делукс серията! Креместо, гъсто, трайно. Хубаво се маже. Не е с острата форма на повечето червила, кояото винаги се стремя бързо да притъпя и заобля и това още повече ме радва. Mr. Green
Много го обичам вече! Това е новият ми фаворит! Искам още цветове! Crazy Hug Hug
Виж целия пост
# 409
Не са ли тези?  Thinking


Виж целия пост
# 410
Май не са тези - имам 2 от тези горните и са ми като пигменти по-скоро, не са кремообразни
Виж целия пост
# 411
Не. Тези са сухи, силно пресовани, уникално добри сенки на Лореал!
Но аз си представям нещо в тубичка, сякаш, под кремообразни. newsm78
Освен, ако е мислела за Мейбълинските тату-та, ама... едва ли. Нямаше да ги нарече кремобразни сенки, след като имат кратка форма. Wink
Виж целия пост
# 412
И аз мисля, че точно за тези показаните от Ел става дума  Peace В едно клипче Адри много ги хвали и казва, че ги ползва ежедневно. И по-конкретно, говори за св.лилавите  Peace
Виж целия пост
# 413
И аз мисля, че точно за тези показаните от Ел става дума  Peace В едно клипче Адри много ги хвали и казва, че ги ползва ежедневно. И по-конкретно, говори за св.лилавите  Peace

Да, аз специално проверявах в блога и.  Grinning Каква им е цената?
Виж целия пост
# 414
13-15лв  Peace
Виж целия пост
# 415
И аз мисля, че точно за тези показаните от Ел става дума  Peace В едно клипче Адри много ги хвали и казва, че ги ползва ежедневно. И по-конкретно, говори за св.лилавите  Peace

Да, аз специално проверявах в блога и.  Grinning Каква им е цената?

http://www.ivis.bg/l%60or%C3%A9al-color-infallible-%D1%81%D0%B5% … %D0%B8-p6778.html



Алена, Веси въпреки че не съм ви виждала на живо, абсолютни типични представителки на Зима сте.

Мерси  Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 416
Здравейте момичета, ще си взема някои идеи от вас. Не ме бива много в гримирането, но все пак се надявам,че  чрез вашите постове ще стане нещичко .
Виж целия пост
# 417
Тези са, тези Simple Smile Те не са баш кремообразни, по-скоро като мазен прах, страхотни са! И аз имам няколко, слагам от тях, отгоре с нещо матово покривам леко, опушвам и за през деня съм готова, ако трябва да продължа някъде вечерта - слагам малко върху матовата сянка, леко заблестявам и готово  Mr. Green Хубавото е, че от мноооого тънък слой се получава ярък, наситен цвят и при горното упражнение не се оказва човек с три тона грим върху клепача Simple Smile
Виж целия пост
# 418
Заинтригувахте ме с тези цветотипове и тъкмо реших, че най-накрая ще успея да определя и себе си - да, да, ама не: с тъмнокестенява коса, тъмнокафеви очи, светла кожа с жълт подтон и сини вени би трябвало да съм зима, но се чудя между Дълбока зима и Дълбока есен. А и гледайки примерните снимки на представителките на различните цветотипове, май съм есента newsm78

И един грим от онзи ден (естествено снимките са с кофти качество, но с това нацупено време няма шанс да се получи нещо с истински цветове):


Скрит текст:


Виж целия пост
# 419
Момичета, Naked, Naked2, Naked3 са отново налични в http://www.beautybay.com/urbandecay/Palettes/Urban-Decay/_/N-1z13djnZ1z140co. Доставката е безплатна, така че който иска може да се възползва и да си вземе.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия