Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 949
  • 726
# 510
Базата е продукт, който се слага директно на клепача, като основ ана грима, над него се слагат "цветовете", за да са по-насители, трайни и т.н.

Има всякакви бази - кремообрани, течни .... и се избора според това, какво ще правиш и каква е кожата - дали е суха, мазна и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 511
Благодаря!  bouquet То, затова гримирането не е за такива като мен, дето искат да станат от леглото и след 5 минути да са свежи и да сияят - работа си искааа...Май имаше музикален клип на някоя певица с подобни сенки като гланц, ама не помня коя newsm78 Ще следя темата и ако някой ги открие на приемлива цена - ще се закупят, барабар с базата Laughing
Виж целия пост
# 512
За мокрия ефект - това, което съм чела, че този чисто мокрия:



се прави основно за снимки - правиш, снимаш, триеш и се прави именно с глос над сенките, не е носимо в ежедневието  Peace

Иначе има предложения да се ползва глос, който не е много лепкав - но все пак - колко ще изкара  Peace

Ето едно видео:



мацката се гримрира и накрая слага и по не-лепкав и по-лепкав глос, коментира, а ако ти се чете по блогове и форуми - какъв опит имат другите - пусни търсене с:

1. "glossy lids"
2. "glossy eyes make up"
3. "wet lids"
4. "wet effect eyeshadow"

Можеш да добавиш и "tutorial", step by step" или "how to" .....

Предната дискусия започна от http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=753334.msg26947757#msg26947757

Има предложения за такива сенки - ще пиша след малко, че дребното е гладно  Blush
Виж целия пост
# 513
аааа, сложна стана, но мерси за труда, все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Добре  Hug приключваме  Mr. Green

Спрягат един продукт на Живанши - Eye Love Gloss - който е уж за целта, но аз не съм го ползвала и не знам продавали се  Peace



Виж целия пост
# 515
Аленка, ако търсиш "велурено" усещена при червилото СИЛНО ти препоръчвам новите червила на Радиант. Има ги в Мория. Вече писах, че за мен това е моето гримово откритие за 2013 (макар да са на пазара от ноември месец). Уникално червило - дълготрайно, матово, супер пигментирано, съдава страхотно усещане върху устните, не лепне. На профилната ми смика във ФБ съм с него. Днес си взех още 2 цвята - едното е ярко оранжево (провокирана от поста с модните тенденции за 2014, не съм убедена, че ще го използвам преди да почернея поне малко и още едно - цвят пепел от рози - кадифено червило, което не ми мърда цял ден!  )Опитай и сподели отзиви, сигурна съм, че ще ти хареса!  Hug
Виж целия пост
# 516
Вижте тук тенденциите за грима през 2014.
Като гледам мога да се впиша в тях със синята очна линия, купена миналото лято от Кико. Flutter
Идеални са мен без толкова ярката очна линия.
Виж целия пост
# 517
Един бърз пост да се оплача, че днес открих прословутите буркани на Лореалските сенки - цената на една е 13 евро, егати обирджиите, за пореден път се убеждавам, че колкото си по-беден, толкова повече те цакат.  Laughing

Поздравления на Адри за днешния и грим:


- има ли видео някъде?
Виж целия пост
# 518
Норе  Hug хей  Heart Eyes bowuu  bouquet много благодаря   newsm03

А дали се продават и другаде, някой дали е срещал Радиант и в друг магазин  Blush
Виж целия пост
# 519
Аленка, благодаря ти много! Hug Помня я аз дискусията, че я имаше, ама не можех да я намеря. Отивам да чета Simple Smile С глоса не ме блазни много, представям си го как лепне и.... Mr. Green
Виж целия пост
# 520
Един бърз пост да се оплача, че днес открих прословутите буркани на Лореалските сенки - цената на една е 13 евро, егати обирджиите, за пореден път се убеждавам, че колкото си по-беден, толкова повече те цакат.  Laughing

Не знам къде е това, но в Италия забелязах, че цифрите на цените на Лореал са като българските, но в евро.  Mr. Green В Малта пък с Инглот е същата работа. Ако тук нещо е 30 лева, там 30 евро. А Лореал там са по-евтини от тук. Високият клас козметика също. Не мога да им хвана края на ценовите политики на брендовете. 
Виж целия пост
# 521
mamaLina,  Hug
Но не е днешен гримът. май е поне на месец  Laughing
Днес бях в много наситен Teal (не знам на БГ как е този цвят и има ли изобщо име - много тъмен тюркоаз), но толкова закъснявах за работа, че хич не ми беше до снимки.
Този уикенд съм си обещала да снимам поне 2-3 клипчета, че напоследък съвсем зарязах. Ще гледам едното да е на този грим   bouquet
Виж целия пост
# 522
Норе  Hug хей  Heart Eyes bowuu  bouquet много благодаря   newsm03

А дали се продават и другаде, някой дали е срещал Радиант и в друг магазин  Blush
Мхм, има Radiant в Елитис в Халите Peace
Radiant e бранд, който явно наистина заслужава повече внимание. Имам един страхотен фон дьо тен - препоръча ми го момичето в Мория и определено позна, ето този ---> http://radiant-professional.com/foundation/natural-fix

Виж целия пост
# 523
И аз съм си харесала един фдт на Радиант, освен че е супер светъл е и адски покривен.
Обаче тая марка така и не я разбрах каква е? Гърци ли са, турци ли са.....нищичко почти няма за тях.
Виж целия пост
# 524
А няма ли в някой мол?  Rolling Eyes

Утре ще имам път до Сердика, но бих отскочила и до Парадайз, CCS, Мол София .... все са ми наоколо   Blush  за Мол България няма нужда да питам  Mr. Green

Или място, където наоколо мога да спра, без да се набивам в трафика  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия