22-ри Зимни Олимпийски Игри Сочи 2014г.

  • 18 294
  • 130
# 90
Абе...чак ми се насълзиха очите.... много емоционално!  Crazy
Много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 91
супер беше, нямам търпение утре за биатлона
Виж целия пост
# 92
Гледам фигурно пързаляне, повторение от снощи)
Виж целия пост
# 93
Гледам фигурно пързаляне, повторение от снощи)
Къде? Hug  bouquet
Виж целия пост
# 94
Гледам фигурно пързаляне, повторение от снощи)
Къде? Hug  bouquet

БНТ HD
Бързо, че дават Плющенко!
Виж целия пост
# 95
Гледам фигурно пързаляне, повторение от снощи)
Къде? Hug  bouquet

БНТ HD
Бързо, че дават Плющенко!
Е аз този канал не съм го търсила, не знам дали кабелния оператор го е пуснал.

Намерих го много бързо! Много ти благодаря, гледах и аз фигурното! Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 96
Аз нямам кабелна. Хайде, потърси го, ефирен е.  Wink
Виж целия пост
# 97
Привет, Дами! Hug

Записвам се в дружината с огромна радост. Откриването беше великолепно / може би затова ще се коментира единствения малък пропуск с неотварянето на петия олимпийски кръг/.

Фен съм на почти всички спортове / без шейни и бобслей/, имам цялата програма и телевизиите / наши/, които ще излъчват и съм в очакване!

Виж целия пост
# 98
Неповторимо, вълнуващо, красиво беше откриването.
Виж целия пост
# 99
Откриването беше супер, а сега предстои тръпката от състезанията.

Официалната програма на игрите и на Български.
класиране по медали и друга интересна информация за всички игри до сега.
Виж целия пост
# 100
Здравейте, бих искала и аз да се присъединя към вас в обсъждането на Олимпийските игри. Много обичам да следя подобни състезания и се радвам, че тази година съм в майчински и ще имам възможност да гледам голяма част от програмата.

На мен също ми хареса откриването. Гледах и кратките програми на мъжете и спортните двойки в отборното състезание по фигурно пързаляне. Останах доволна, че Плюшченко беше изместен от японеца. Някак си никога не съм го харесвала и ме дразни превъзнасянето по него Simple Smile

А ето и програмата на БНТ за олимпиадата:
http://www.ndt1.com/article.php/20140206114354328
Виж целия пост
# 101
Аз съм страшен фен на Плюшченко и се надявам да вземе златото той.
В момента гледам Слоупстайл мъже и правят невероятни неща тези млади мъже. Страшно ми харесва. Heart Eyes
Така летят и скачат над Матрьошката?!
Виж целия пост
# 102
В момента гледам Слоупстайл мъже и правят невероятни неща тези млади мъже. Страшно ми харесва.
До днес не го бях и чувала този спорт Simple Smile. Страшно ми хареса, американецът беше страхотен.
Виж целия пост
# 103
Неповторимо, вълнуващо, красиво беше откриването.
Наистина!  Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Голям, по-голям, най-голям, Бьорндален!!!!!!!

http://biathlonbg.in/183_V%D0%B5likiyat_Ol%D0%B5_Eynar_Byorndal% … _godishna_vazrast

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия