ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
# 570
Аз бях от заблудените - много се изненадах от часа...но пък обичам вечерни състезания (наше вечерно време)!

Лелелееее, Кимбата яки мацки забива  Shocked И тази ли е "мис"?

ПП Стюардеса била и фитнес модел...ами не мога да си кривя душата - на Кими мадамите са най-готините  Crazy

ППП Мерцедесчетата днес пак 1-2 и в двете тренировки. За мен "добрата новина" - Нандолети - трети.
Виж целия пост
# 571
Току що седнах да гледам третата тренировка
Иван Тенчев ли чуват ушите ми???????  Crazy
Виж целия пост
# 572
Ей, банда, слушах коментар на Тенчев по Филм+  Grinning
Не знам, дали е бил гост за днес или ще го чуваме постоянно..., дано да е второто  Peace

Мерцовете тотално окупираха първите позиции в последната тренировка...
Мерц, Форс Индия, Уилямс, Макларън...
Болидите с Рено изглеждат безпомощни..., дори и Ред Бул...
Фетел изхвърча в чакъла, тока на Сахир спря  Mr. Green, нашата картина също  Mr. Green, както и телеметрията на Ферари  Mr. Green  Mr. Green
Фетел е добре, колата му също, но нещо са я мерили от ФИА в края на тренировката, според Манчев..., ще четем какво ще излезе по въпроса

Бътън празнува 250-то Гран при  Peace Да му е честито  Grinning
Виж целия пост
# 573
   animal037 , успях  Mr. Green
добре, че е в 6 квалито и добре, че снощи погледнах  Mr. Green.... напълно бях изключила, че БаареЙн ще е на тъмно  Mr. Green

Юле, мерсаж за инфото, аз ще чета още, снощи отгоре отгоре попрочетох ...
Кимбича, ах, този палавник  Crazy

а, я го скивайте, колко е неудържим с колата  Mr. Green
Виж целия пост
# 574
Летящия финландец  Mr. Green
Успех на всички  Peace
Виж целия пост
# 575
Пистата много добре изглежда на тъмно
Виж целия пост
# 576
 Joy,  на тъмно всички придобиват една изключителна чаровност  Mr. Green
Виж целия пост
# 577
Очаквам Маса и Ботас да разместят пилотите в челото
Виж целия пост
# 578
Иван Тенчев ли чуват ушите ми???????  Crazy

Не знам дали ще ми повярваш, но точно това влязох да напиша и аз ... по същия начин Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Иван Тенчев ли чуват ушите ми???????  Crazy

Не знам дали ще ми повярваш, но точно това влязох да напиша и аз ... по същия начин Simple Smile


 Joy Вярвам ти  Mr. Green
Виж целия пост
# 580
Лу и Нико много спокойно го раздават...., да не рИвът накрая
Виж целия пост
# 581
Квят си бие Верн, като стой та гледай  Whistling
Виж целия пост
# 582
Май Манчев е вечният титуляр Sad, така ми се струва.

Много красива изглежда пистата в Бахрейн  Heart Eyes
Виж целия пост
# 583
Ехаааа, какви сребърни барабанчета  Crazy
Виж целия пост
# 584
вече състезанията да се водят на тъмно  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия