ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
# 555
http://f1.f-e-n.net/index.php/url112867 - Рикардо ще бъде върнат с 10 места назад в Бахрейн ...спешно някой да му доведе баячка, гледачка, вуду магьосник .. да разбърка малко чакри, вълни и др.подобни ..че това момче за две състезания получи толкова много негативи, колкото някои за цяла година са нямали  Sunglasses

http://f1.f-e-n.net/index.php/url112866 - наказания за Магнусен и Бианки ..., перкалено ми е за Магнусен ...

ако искат да няма никакви контакти между колите, да слагат релсите и да се свършва  ooooh!

Виж целия пост
# 556
Е, първо 10 сек., сега 10 места...., нещо не разбрах  newsm78
За какво е това  Thinking
Виж целия пост
# 557
Значи Уилямс,от второто състезание ми паднаха в очите  Twisted Evil #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ама тоя път Масичка си кара като пич  Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Леле...комисарите да не взимат бонус за всяко наказание  Shocked. Току що разбрах, че "шофьорчетата" имат и талони...съвсем като истинско си стана. На някого, ако му се наложи, срещу "скромна" сумичка ще му услужа с моя - златен!
Виж целия пост
# 559
А като им махат точки в тия талони кво става  Crazy newsm78
Виж целия пост
# 560
При събрани, не знам колко наказателни точки, ги спират от едно състезание
Виж целия пост
# 561
да, това с талоните и събиране на точки, беше уникално ..поредната гениална идея  Mr. Green

Ако събереш 12 наказателни точки за една година, автоматично се дисквалифицираш за едно състезание.

наказанията на Рикардо са за едно - небезопасно напускане на бокса.
Виж целия пост
# 562
да, това с талоните и събиране на точки, беше уникално ..поредната гениална идея  Mr. Green

Ако събереш 12 наказателни точки за една година, автоматично се дисквалифицираш за едно състезание.

наказанията на Рикардо са за едно - небезопасно напускане на бокса.

 Shocked ooooh!
Виж целия пост
# 563
Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 564
След втория стар за сезона според мен ситуацията е следната:

Сребърните стрели са над всички.
РедБул са заразили болида на Рикардо с вируса "Уебър".
Ферари и този сезон са добри, ама... не съвсем.
И във Уилямс смятат Маса за втори пилот - СРАМОТА!!!!
От първите 5 отбора 4 са с двигател на Мерцедес... Само да не се окаже, че  Фераритата са се вмъкнали между тях случайно...





Виж целия пост
# 565
Не е зле:

Виж целия пост
# 566
Не е зле, да  Wink


И отново Кими  Mr. Green

- Kimi: I don't know what happened.
- Reporter: Magnussen hit you!
- Kimi: Oh... It explains a lot...
Виж целия пост
# 567
 hahaha
Виж целия пост
# 568
Съвсем бях забравила, че ще гледаме нощно състезание  Crazy
Ето и първи снимки от Бахрейн






И, понеже се бях настроила да сядам пред телевизора в различно време, малко се изненадах от разписанието  Crazy  Mr. Green
Ако има и други заблудени, като мен...

04.04.2014   14:00   Първа свободна тренировка
04.04.2014   18:00   Втора свободна тренировка
05.04.2014   15:00   Трета свободна тренировка
05.04.2014   18:00   Квалификация за място
06.04.2014   18:00   Състезание
http://f1.f-e-n.net/index.php/url113075

Това състезание, никога не съм го очаквала с нетърпение, и никога не ми е било много интересно... Дано да ме опровергаят в Неделя  Peace
Виж целия пост
# 569
Аз бях от заблудените - много се изненадах от часа...но пък обичам вечерни състезания (наше вечерно време)!

Лелелееее, Кимбата яки мацки забива  Shocked И тази ли е "мис"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия