ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
# 75
 Joy,
само говорите, .... от толкоз алкохолни изпарения ..
ай наздраве, като сте почнали  Wine Glass

24ти наближава, МакЛарън не са минали уж краштестове, пък кола ще представят ...
Ферарито, за сега като име води  - F166 Turbo (и аз това, бих избрала  Mr. Green)
Виж целия пост
# 76
Оооооо, съмнение! Нямам такова....., вече 6- та година  Mr. Green
Само не забравяй теменужките в новата партида  Wink

Няма да ги забравя. Simple Smile Това е първото нещо което слагам в мешката, 4-5 пакетчета теменужки,3-4 пакета сода бикарбонат и една глава лук.Резултата винаги е впечатляващ и доброто настроение задължително. Mr. Green
Най-мощния и икономичен двигател ще е нашия и другите ще ни дишат прахта. yes
Виж целия пост
# 77
Наздраве Анелка  cheers

Нали знаеш, преди старата приказки много  Mr. Green   Mr. Green

Най-мощния и икономичен двигател
Икономичен Мерцедес?
Не им ли е това слабото място.....
Виж целия пост
# 78
Док е постнал преди малко,че:"Уилямс са запалили двигателя на FW36 днес за първи път",така че нещата се наместват.Мисля,че те могат да бъдат голямата изненада този сезон,само дето малко ме съмнява,че с "масичката" ще постигнат резултата който гонят.
Виж целия пост
# 79
Маса- Дино му викаме тук, е бърз пилот, не трябва да се подценява и опита му.
Аз си мисля, че той може също да бъде изненада през този сезон
Виж целия пост
# 80
Наздраве Анелка  cheers

Нали знаеш, преди старата приказки много  Mr. Green   Mr. Green

Най-мощния и икономичен двигател
Икономичен Мерцедес?
Не им ли е това слабото място.....



Наздраве на всички.Надявам се,че ще можем да завършваме нормално с 100кг гориво,а за мощността от това което е излизало досега,се надявам на едни 100-150 коня отгоре и тотална доминация на Хам и Нико! Hug
Ех,мечти,мечти..... yes
Виж целия пост
# 81
Маса- Дино му викаме тук, е бърз пилот, не трябва да се подценява и опита му.
Аз си мисля, че той може също да бъде изненада през този сезон

Той може да е бърз,но статута който доброволно изпълняваше на послушно кученце и гувернантка на Алонсо + пружината трайно увредиха психиката му и не ми се вярва,че ще успее да победи дори Ботас във вътрешно отборната битка. Wink
Виж целия пост
# 82
Маса- Дино му викаме тук, е бърз пилот, не трябва да се подценява и опита му.
Аз си мисля, че той може също да бъде изненада през този сезон
Whistling,   Mr. Green

Мерцовете, ниииищо не издават ..мълчат като партизани  Mr. Green. Преди месец, Тото (ох, бе Тотооо  Heart Eyes) беше споменал, че като гледал информацията от тунела, красиво е последната дума, която би използвал за болида  Mr. Green

Аз пък се чудя, какво стана със сигурния спонсор на Мак, след махането на Водафон. То беше една категорична дата, кога ще го оповетсят, ама май май ....  
Дали ще си запазят сребристата окраска?
И Водафон ще цъфне ли на колите на Мерц?  Mr. Green
Виж целия пост
# 83
Аз пък не мисля, че пружината е причина да влияе на карането на Маса. И преди е бил на приливи и отливи.
За съжаление попадна на доминиращи съекипници и това се оказа решаващо за неговото развитие.
А и когато не си постоянен, и емоционален, знаем, че не е добра комбинация на пистата.
Виж целия пост
# 84
И според мен е след развоя с пружината,сякаш стана друг състезател  Peace Като беше съотборник с Кими си беше ок,нямаше доминираш поне според мен,когато беше с Шуми по-скоро попиваше от него и когато той си тръгна Дино заедно с Кими бяха чуден дует  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

По сигурно е,че този сезон ще спечелим титлата,отколкото да успея да запазя от тази партида ракия до края на сезона.  Mr. Green

Само пак да не вземе под носа на някой друг титлата Crossing Arms
Виж целия пост
# 85
Аз пък не мисля, че пружината е причина да влияе на карането на Маса. И преди е бил на приливи и отливи.
За съжаление попадна на доминиращи съекипници и това се оказа решаващо за неговото развитие.
А и когато не си постоянен, и емоционален, знаем, че не е добра комбинация на пистата.

Много добре казано  Peace

Не съм чела новини напоследък и Тото( ох бе Тотооо  Mr. Green) съм го изпуснала...
Защо Водафон да "цъфнат" на Мерцовете?
Макларън са загадка, да!
Виж целия пост
# 86
Само пак да не вземе под носа на някой друг титлата Crossing Arms

 Joy
Но пък, какъв красив екшън беше  Mr. Green
Виж целия пост
# 87
Тук е изненадата, бе пилъл! Под те тава кавьорче!  Mr. Green

28.01.2014 #UnboltTheBull

Виж целия пост
# 88
 Joy   Joy
Бенииии, тези ако пак бият няма да изненадат никого  Mr. Green
Виж целия пост
# 89
Joy   Joy
Бенииии, тези ако пак бият няма да изненадат никого  Mr. Green

 smile3555    hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия