ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 137
  • 730
# 105
Анелка, Юле, на какво е заприличал вашия питомец, каква е тая прическа?

Виж целия пост
# 106
 Shocked

Междудругото направи се алтернативен форум,ще ви го препратя във ФБ  Crazy
Виж целия пост
# 107
 Shocked, Фреши, аз оставам безмълвна след тая снимка  smile3544

Във връзка с последните попълнения, честито на Коба и Ериксон (еее, хубави телефони бяха  Mr. Green ). Тони Фернандес е съобщил, че и ако тази година не се развият благополучно нещата за тима, няма да ги бъде повече във Ф1 .....
Виж целия пост
# 108
Анелка, Юле, на какво е заприличал вашия питомец, каква е тая прическа?

Май ще хващам ножицата и ще летя по спещност   Whistling

Мого се радвам за самурайчето  Peace хубава новина  Grinning
Виж целия пост
# 109
Здравейте, мами!
Не мога да повярвам, не знаех, че има тема за F1...
Ужасно ме зарадвахте!
Веднага се записвам да следя клюките... Mr. Green
Виж целия пост
# 110
Анелка, Юле, на какво е заприличал вашия питомец, каква е тая прическа?



Абе, колеги, кой е тоя до Сузито, бе?  Mr. Green

Акшули, доста мъже, като този горе и Захари Бахаров, прикриват плешивостта си,
като се стрижат зиро номер. И добре правят! Е, понякога забравят и хвърлят в потрес феновете...

Butterfly_Lovehunter , добре дошла!  Peace
 Тук има, обаче, не само мами, а и доста млади мУми, че и момци!

Приятно прекарване при нас!

Остават 51 дни!
Виж целия пост
# 111
Бени, започнахмеее, какви ти 51 дена  Hug
Ето ги и първите  Grinning

 Харесва ми!


Butterfly_Lovehunter , добре дошла при нас  Grinning


п.п

И, като заговорихме за Форс Индия- http://clubs1.bg/news/di-resta-se-vrashta-v-dtm-29970
Новината не е вече актуална за вас сигурно, но аз сега наваксвам Whistling  Mr. Green


Виж целия пост
# 112
Butterfly_Lovehunter добре дошла  Hug Казвай от кой отбор си Crazy
Между другото покрай новия форум доста хора се запасиха и там в темата,много учудващо  Shocked Joy та ще се обсъжда на две места,май,май  Crazy hahaha
Виж целия пост
# 113
Между другото покрай новия форум доста хора се запасиха и там в темата,много учудващо  Shocked Joy та ще се обсъжда на две места,май,май  Crazy hahaha

На мен ми е все тая  Crazy И без това само в тази тема пиша  Whistling
Където всички, там и аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Направи си рег да видиш за какво става въпрос Peace
Виж целия пост
# 115
Butterfly_Lovehunter добре дошла  Hug Казвай от кой отбор си Crazy

Благодаря за приветствията!
Мислех, че надписите на италиански в подписа ми подсказва...  Mr. Green
Нали и от отбора на Ферари, английския не го тачат много Whistling ...

Та аз си съм с черно конче в сърцето...
И тоя сезон го чакам с небивал интерес
предвид завръщането на Ракийконен в тима...
Виж целия пост
# 116
Не е нужна рег, всичко се вижда свободно, както и при нас  Wink

Аз също пиша вече само тук, просто не ми остава много време за други любими теми, за съжаление ...
Пиша тук основно, защото можем да общуваме достатъчно цивилизовано и културно. Уважаваме мнението на другия (колкото и понякога, някой да си мисли, че не е така ...и то е в моменти на доста изнервена ситуация заради любимците  Mr. Green).
Не е само "аз да се запиша" , трябва и да се споделя информация, иначе темата няма да я бъде, знаете, че и други желаещи е имало и записващи, но накрая пак оставаме основно няколко човека да "движим" темата ..не, че не се чете от повечко хора, но ако няма кой да пише, няма и какво да се чете  Mr. Green

Нека времето да покаже, аз харесвам много дамите, с които през последните години списваме в темата и мястото е последното заради, което продължавам да пиша  Heart Eyes

п.п.
Юле, моля те, тръгвайй към Женева ...ааа, май вече е в Лондон, да го шамариш тва нашто, щото с тези последните снимки не ми е мнооого съсредоточен във Ф1  Mr. Green ...сега си нашарил и гърба ....



p.p.p Добре дошла, Butterfly_Lovehunter
Виж целия пост
# 117
Butterfly, добре дошла!

Ало, тийм Теменужка, оставете момчето на мира! Нали е отпуска сега, нека се позабавлява  Crazy

Не е лошо болидчето на Индиите, на външен вид, де!. Тези дни и другите ще се покажат - и после тестовете - още малко и почнал сезона!
Виж целия пост
# 118
Butterfly, добре дошла!

Ало, тийм Теменужка, оставете момчето на мира! Нали е отпуска сега, нека се позабавлява  Crazy

 Joy   Joy
Да я приключва тази отпуска вече  Naughty

Анелка, отивам..., отивам... да се рисува колкото иска, ама коса не ни трябва  Naughty само да тежи на болида  Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Ало, тийм Теменужка, оставете момчето на мира! Нали е отпуска сега, нека се позабавлява  Crazy
........

Mr. Green, няма време, няма време  Mr. Green

и аз броя от 24ти, Бени мнооого е търпелива с тези 51 дни  Mr. Green

Индиите, с черна основа, найййййс  Crazy. Ама казват, че всъшност с тези първи снимки представят само окраската, самата кола ще изглежда по различен начин  Wink

п.п.
..............
Анелка, отивам..., отивам... да се рисува колкото иска, ама коса не ни трябва  Naughty само да тежи на болида Mr. Green
Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия