ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 138
  • 730
# 510
оууу  Mr. Green ... ай Магнусен ще има близка среща с червените механици + Кимбата начело ..ама явно първо ще минат и през ФИА ...



леле, ако Нико от сега се оплаква от гумите, не ми се мисли малкия ...ама а дано се справя по-добре  
Виж целия пост
# 511
хахахахах
Ботас- "Кажете му да ме изпревари"  Joy
Виж целия пост
# 512
ааа, Уилямса почнах да не ги Аресвам ..от второ състезание ша ми казват кой ще е отпред и кой отзад, при нормално движещи се и здрави засега коли  Mr. Green

Жалко за Магнусен, но жалко и за Кими ...
Виж целия пост
# 513
Рикиардо да внимава със 100-те литра  Mr. Green
Виж целия пост
# 514
Ауууу Анелка, видя ли Тото как ни намигна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 515
Ауууу Анелка, видя ли Тото как ни намигна  Heart Eyes

 smile3544, и аз му намигнах  Crazy

и на Бенедикт също  Crazy
Виж целия пост
# 516
Интересен разговор с Рикиардо  Crazy  Party
Виж целия пост
# 517
Сензора на Даниел отново не работи  Crazy
В момента сами си изчисляват със съгласие на ФИА- интересно  Mr. Green
Виж целия пост
# 518
да, определено всички се подсмихнаха на указанието на Рикардо Mr. Green

но, ако Хорнер казва истината, че системата за гориво при Рикрадо е сдала багажа и в момента разчитат изцяло на тази на ФИА .... проблема е сериозен и жалко за Рикардо
Виж целия пост
# 519
Миличкия Лу се е наплашил с тези двигатели  Heart Eyes
Виж целия пост
# 520
а, на Магнусен защо чак сега му проведоха наказанието ..не трябваше ли до 3 обиколки от излизането на постановлението  Thinking
Виж целия пост
# 521
Само да не объркаме нещо с тия боксове, чеееее  Thinking
Виж целия пост
# 522
ooo, драмаа, ще завали ли, ще валне ли лекинко, или ще се излее вчерашния порой след около няколко минути  Mr. Green
Виж целия пост
# 523
Нандо излита  Mr. Green
Виж целия пост
# 524
 Joy, Себастиян прихвана компромат от мерца на Бритни  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия