ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
# 585
Аз да питам тука ли гледате Ф+ http://f1.f-e-n.net/index.php/url19884,на мен сама ми върти и нищо не зарежда и предното състезание беше така  newsm78 не че ми пречи особено,ама да попитам  newsm78 Crazy

Дино за сега добре се справя  Heart Eyes
Виж целия пост
# 586
http://www.vipboxeu.co/motorsports/217171/1/bahrain-f1-gp-qualif … tream-online.html - аз гледам от тук Плами Simple Smile

фен-а, и на мен не ми зарежда
Виж целия пост
# 587
http://www.vipboxeu.co/motorsports/217171/1/bahrain-f1-gp-qualif … tream-online.html - аз гледам от тук Плами Simple Smile

фен-а, и на мен не ми зарежда

И аз тук си гледах преди и сега,ама си питам просто  Crazy
Виж целия пост
# 588
ауу силвърите, кви са отворени и със свалени гуми  Mr. Green
Виж целия пост
# 589
Хълк и Фетел са моята изненада от К2  Crazy
Виж целия пост
# 590
хммммм, кофти за Фетел и Хълк
да видим последната част ...

п.п.
звънна ми телефона, колата на Фетел проблем ли има?
Виж целия пост
# 591
Честито на печелившите  Peace
До утре от мен  Hug
Виж целия пост
# 592
Брей Ало,чак 10ти  Shocked

Браво на Розберг  Hug
Виж целия пост
# 593
Ииии Резултатите:

1  6 Н. РОЗБЕРГ            
 2 44 Л. ХАМИЛТЪН              
 3  3 Д. РИКАРДО                
 4 77 В. БОТАС                  
 5 11 С. ПЕРЕС            
 6  7 К. РАЙКОНЕН                
 7 22 Д. БЪТЪН                  
 8 19 Ф. МАСА                  
 9 20 К. МАГНУСЕН              
10 14 Ф. АЛОНСО          
11  1 С. ФЕТЕЛ              
12 27 Н. ХЮЛКЕНБЕРГ              
13 26 Д. КВЯТ              
14 25 Ж. ВЕРН                
15 21 Е. ГУТИЕРЕС              
16  8 Р. ГРОЖАН                
17 13 П. МАЛДОНАДО              
18 99 А. СУТИЛ                  
19 10 K. КОБАЯШИ                
20 17 Ж. БИАНКИ            
21  9 М. ЕРИКСОН              
22  4 М. ЧИЛТЪН  

емиии жалко за Хамилтънчо, ама късмет. Както каза и Тото (оххх, Тото  Heart Eyes), все по-трудно ще става за двамата пилоти на мерц  Mr. Green

по-гадно ми е в момента за Рикардо, че явно това момче се бори много здраво, а отбора му ....
10 места назад, заради наказанието от Малайзия....

Перес е абсолютна изненада  Rolling Eyes, въпреки че Хълк е този който отсрамва Индиите ...

Ферари май и те ще имат своите интересни вътрешни надбягвания  Crazy

Утре ще бъде готин старт  Mr. Green
Виж целия пост
# 594
И при мен на фена постоянно се въртят разни плеъри за сваляне ...... сума и такива свалях и деинсталирах, щото пак не тръгва картина  #2gunfire
едва сега на финала, след като преръчках всички възможни линкове, ми тръгна последния линк нормално, ама да видим утре как ще е  Tired
Успях да хвана края на 3-та част от квалификацията, та не знам как е протекла, но ще се надявам утре Лу да си вземе първо място Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Аз да питам тука ли гледате Ф+ http://f1.f-e-n.net/index.php/url19884,на мен сама ми върти и нищо не зарежда и предното състезание беше така  newsm78 не че ми пречи особено,ама да попитам  newsm78 Crazy

Дино за сега добре се справя  Heart Eyes

Избираш най долу от падащото меню Картина от LIVE
Виж целия пост
# 596
Отивам да се напия...е как пък веднъж за 5г. не направиха каруцата каляска бееее....
Виж целия пост
# 597
Групатаа  Hug, готова съм вече  Wink
Адреналина на 6  Mr. Green
Биричката изстудена  Mr. Green
Мезето хрупкаво  Mr. Green
Могат да стартират веднага, ако искат  Crazy  Mr. Green

Ланче, ти изтрезня ли  Wink, лелее ще се пропием покрай тази формула  Mr. Green
Виж целия пост
# 598
Групатаа  Hug, готова съм вече  Wink
Адреналина на 6  Mr. Green
Биричката изстудена  Mr. Green
Мезето хрупкаво  Mr. Green
Могат да стартират веднага, ако искат  Crazy  Mr. Green

Ланче, ти изтрезня ли  Wink, лелее ще се пропием покрай тази формула  Mr. Green
Joy Joy

Готови сме  Mr. Green
Виж целия пост
# 599
Айде Дино  newsm18
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия