Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои перилни препарати се препоръчват за пране на бебешки дрехи?
Какви могат да бъдат причините за болки в кръста и корема по време на бременност?
Какви са препоръките за избор на бебешка козметика и каква козметика е подходяща за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои перилни препарати се препоръчват за пране на бебешки дрехи?
Форумът препоръчва няколко перилни препарата за пране на бебешки дрехи. Те включват Тео Бебе, Сано Макс, Персил Сензитив и Бурти. Омекотителите могат да се използват след 6-ия месец, като е важно дрехите да се изплакват старателно. От съществено значение е да изберете перилен препарат, подходящ за чувствителната кожа на бебето.
-
Какви могат да бъдат причините за болки в кръста и корема по време на бременност?
Болките в кръста и корема по време на бременност могат да бъдат нормални, но също така могат да показват проблем. Постоянните болки в кръста и ниско в корема, подобни на тези при ПМС, трябва да се приемат сериозно. В този случай е важно да се консултирате с лекар, за да сте сигурни, че всичко е наред.
-
Какви са препоръките за избор на бебешка козметика и каква козметика е подходяща за новородени?
Когато избирате козметика за вашето бебе, е важно да изберете продукти, които са нежни към кожата и не съдържат агресивни химикали. Марки като Bucchen, Mustela, Sebamed и Nivea често се избират за бебешка козметика. Важно е да избягватe продукти, които могат да причинят алергии или кожни раздразнения. За новородени се препоръчва използването на козметика от български марки като Бочко, Здраве и Бюбхе. Важно е козметиката да е подходяща за нежната кожа на бебето. Зехтинът също може да бъде полезен, но трябва да се внимава с употребата му, особено през по-топлите месеци.
-
Какви са препоръките за избор на пелени за новородени?
-
Кои са препоръките за избор на ръчна помпа за кърма?
.
: Ама аз вече не ходя на работа. Ти кога ще се престрашиш да ги оставиш твоите хаймани в офиса? 
и да закусвам(не съм закусвала от 7459074050 години
и не ми е особено приятно) по една филия с мед(и него не го обичам
.
Това мога и вкъщи да си го правя....Аз исках да видя обърна ли се бебето(глася се нормално да раждам), колко е голямо, че ако продължава да е по-едричко(а аз съм дребна), ще може ли да излезе нормално.Отделно съм с тежка анемия, и гъбички си имам., кръвното ми 80/50...а бе никой нищо не ти казва.А аз се гласях и при нея да раждам
Сега вече се колебая, но пък за кога да търся друг доктор, то и не съм в София, изборът не е кой знае какъв.
И тя е доста активна,постоянно рита,бута... Иначе,аз с кг. съм +9 до сега.Вече съм в 32 седмица.Надявам се всичко да е наред до края... Поздрави на всички 
Здравейте,нека и аз да се присъединя към страхотната темичка
И аз ще ставам мама март месец на 29,засега почти всичко е ок.Пожелавам много леко бременеене на всички мами