Очакваме с копнеж, Мартенски бебевалеж!

  • 44 488
  • 775
# 150
dikssi89 , вече се чувствам отврат  newsm78 Под достойнството ми е да си прося...  Crossing Arms Joy
cvetelina.a , искрено ти завиждам  Oha! Моето бебе реши да ми причинява болка и да се опитва да излиза и стоях в една странна котешка поза 2 часа, едва заспах, до болница мислехме да идем, та надеждите ми се сгромолясаха  smile3515 tooth
Виж целия пост
# 151
Браво момичета аз си мислех ,че само на мен не ми пречи бебо и коремчето  та явно не съм сама  Mr. Green  да ви кажа честно на мен ми омръзна да съм бременна  Rolling Eyes искам да си гушкам бебо  и да ставам мама , но малко все пак остана 
Виж целия пост
# 152
Момичета, вие киселини имате ли, от 10 дена ме измъчват много, незнам с какво да ги овладявам.Казаха ми газирана водя, ама аз газирано не обичам и не пия. С първата бременност не съм имало такова нещо, вечер не мога да заспивам въртя се до късно сутрин ставам рано. За кг +8 съм засега, храня се нормално ама сладкото не ме привлича избщо( винаги е било така де). Още малко остана, ама взе да ми се увижда. Бебето е хипер активно,още ходя на работа(до 31,01) и направо понякога едва издържам на стола. Вече е обърнато с главата надолу и всичко е нормално. Така и не можах да се  спра на някаква количка, а кошарка купихме тази
 http://www.patilanci.bg/multifunkcionalna-koshara-cangaroo-relax-jylt  Дано да е сполучлива.
Виж целия пост
# 153
ралица 21 , на мен бременността след 3-я месец си ми харесва... изпитвам едно странно щастие от това, че тя си е "само моя", аз си нося бебчето, аз си го усещам... абе, егоистична работа, но ме кара да се усмихвам  Mr. Green Та съм сигурна, че ще ми липсва! Ако не ми причиняваше такава болка моята бебона, щеше да е перфектно! И аз искам да я видя, да я гушна, ама като знам, че после животът ми ще се промени коренно и "АЗ" вече няма да съществува, както и моите потребности, се радвам на последния месец и половина /макс/, които ми се полагат  Joy
Виж целия пост
# 154
Ох момичета като ви чета постовете за секса и любовта, започвам да си мисля, че при мен нещо не е в час. За тези 7-8 месеца не сме се спрели, то няма и кой да ме остави да се спра де! Правим си го редовно, да не кажа и по-често от преди, във всички пози и навсякъде иии да чукам на дърво никакъв дискомфорт. Говорила съм и с други жени по въпроса и повечето ми казват , че са спрели тотално секс,  на мен чак ми е странно!  Thinking Дали не е въпрос на самовнушение и страх д не се случи нещо?! Явно аз не се пазя достатъчно!  
Дръжте се, не остана. Simple Smile Още малко и ще си гушкаме бебчетата! Hug
Виж целия пост
# 155
schandy , и ние до сега не бяхме спирали и се чудех на двойки, които не правят секс. Единствено ме дразнеше това, че сме внимателни, но няма начин... Но нашата мома вече ясно си очертава крачетата на корема ми, главичка, дупе и т.н. и мъж ми като я усети, подскача като попарен  tooth До преди две седмици - всичко беше ок, но оттогава...  smile3518 Питах го дали причината е, че съм дебела и непривлекателна, но той каза, че причината е бебето... ставало му много гадно като я усеща и пипа, а знае какво ми прави  Mr. Green Blush Та, опитвам се да го разбера, но не е лесно...
sysonka , кошарката е супер  Peace А за киселините - отскоро имам, никога през живота си не съм имала и даже не знаех, че са киселини, но за съжаление - лек не знам!  Thinking
Виж целия пост
# 156
 ЙоТо много добре те разбирам  сигурна съм ,че и на мен ще ми липсва мързеливата ми бременност и същевременно искам вече да се грижа за малката  принцеса  и тя да си ме тормози  а вече  се побърках  само чистя  готвя  и разходки никога не съм  мързелувала толкова а мм вече напълня с 7 кг  Grinning та трябва май да си търся друго занимание .
Виж целия пост
# 157
И аз имам киселини, или по-скоро парене в гърлото и малко ме облекчава чаша прясно мляко. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 158
И мен до скоро много ме мъчиха киселини. Даже не можех да спя.  ooooh!
Реших да пробвам да вечерям по-рано и по-лека храна, например кисело мляко и ябълка. Така сякаш киселините ми вечер спряха. Пък и внимавам да не лягам веднага като се нахраня...
Виж целия пост
# 159
ЙоТо, аз в 99% от случаите съм инициаторът (не само по време на бременността)  Laughing А иначе има и варианти, в които да не усеща бебето  Wink
Виж целия пост
# 160
Аз по рождение съм скарана със секса, мъж ми е винаги готов и колкото по-брутално по-добре за него. Защо ли ни е комбинирала така природата  newsm78, майтапчийка.
Къпането ще е в старата анатомична вана със стойка, много ми беше удобно когато 6 месеца къпех сама. Къпя направо в банята като 5 минути преди това пускам духалката в по-хладните месеци. Ваничкаата е от евтините, беше 40 лв преди 6 години заедно с тръбната конструкция, от типа на Бертони, Чиполино и т.н.. Коритото стои много стабилно върху стойката.
Киселини съм имала винаги от бяло брашно. Предната ременност се изостриха през 9-ти месец, спях на дивана с глава на подлакътниците. Сега се почна доста по-отрано, едва средата на 7-ми месец съм. Този път обаче няма да геройствам и да се пазя "чиста" от илачи, купих си Гавискон сироп и си пия 3-4 пъти дневно по 5мл, когато има нужда. Само вкуса му да не беше адската отврат.
Виж целия пост
# 161
Как се разгорещи само темата Simple Smile
Аз се включвам със следното питане - избрахте ли вече педиатър за бъдещите бебчета?
До колкото чувам педиатъра трябва да ни посети в деня на изписването у дома.
Предполагам един от критериите за избор ще е да е някъде наблизо до дома, защото иначе може и да не се навият да дойдат на домашно посещение в радиус от 20 км от болницата, в която работят....
Виж целия пост
# 162
 Не, че не ми се прави секс, но вкъщи цари тиха война, откакто съм бременна. Отношенията ни доста често са обтегнати, за да се стига до по-интимни неща. Не знам как ще е за напред. А пък таткото даваше зор за бебе, може да не е хубаво така да се говори ама сега се чувствам прецакана. Не съм очаквала партньорът ми да се оплаква повече от мен. Мислех, че ще ми е голяма подкрепа, но май збърках. Не знам как е при вас. Оплаках се да ми поолекне малко на душата.
Виж целия пост
# 163
Лично аз съм избрала отдавна - педиатъра на баткото ще е. Относно времето за избор предния път ми каза да отида като вляза в деветия месец, даде ми телефона си и се разбрахме като ни изписват да се чуем. Не дойде в деня на изписване, а на следващия понеже вече ни бяха прегледали в болницата преди да ни изпишат.
Времето е доста хубаво ( поне тук във Варна) и чакам с нетърпение да се събудим и хайде на разходка! Погал на всички коремчета  preggo
Виж целия пост
# 164
menyanthe , аз хем да съм "недостъпна", хем си оставам с "пръст в уста"  tooth Нищо... после имам пъклен план за съблазън и наваксване  Blush Mr. Green
Относно педиатъра - да, наистина е по-добре да е по-близо до дома... Навсякъде практикуват различно с посещенията, но е редно след изписването да дойдат и да видят бебчето, да ви обяснят някои неща и т.н.
alyaa , в една или друга степен, или моменти, при всички двойки, очакващи бебе ги има тези "разногласия" и подобни... предполагам, защото предстои нещо толкова важно, отговорно и неизвестно, което променя целия ти живот и приоритети... и искрено се надявам всички да успеем да извлечем само положителните неща от ситуацията и по-леко да преминем през бременността Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия