Очакваме с копнеж, Мартенски бебевалеж!

  • 44 476
  • 775
# 135
Аууу приготви едно но шпа до леглото, да ти е под ръка Laughing Сега ми вкара мухата в главата.... като се замисля и аз имам но шпа.... и легло имам.... и мъжо вече две не вижда.... не, че аз виждам.... мисля довечера да съм съпричастна с теб Whistling
Виж целия пост
# 136
Ей, че сте ама  Grinning. Само наливате масло в огъня, довечера усещам дружно мъжете ще са радостни Simple Smile
Виж целия пост
# 137
На на точно цял ден се чудя дали да го направя щастлив или .... Обаче страха ми наделява още две седмици май ще го държа на сухо
Виж целия пост
# 138
Йо, не съм съгласна, че гъбите не са предпоставка за секцио. Не се препоръчва бебето да минава от там
Виж целия пост
# 139
Здравейте мами , аз да се похваля вече си харесах и креватче и количка за бебо и февруари ще се взимат  Mr. Green и двете са на cangaroo   http://bebeshorko.com/kombinirana-kolichka-cangaroo-stephie-p-2316.html    http://www.patilanci.bg/detska-sgyvaema-koshara-cangaroo-funny-dreams-zelena       за килограмите аз  съм +10 кг  
Виж целия пост
# 140
Рали, от къде ще взимате кошарата?
Виж целия пост
# 141
mylili аз съм от Пловдив и от обикаляне по магазините най-изгодно ще е от вис виталис от там ще е и количката  и правят не лоши отстъпки при по големи покупки .
Виж целия пост
# 142
Цвети, това с но-шпаТО беше добро  smile3521  Joy При нас не мъж ми не вижда две, аз ни едно, ни две виждам  Joy Mr. Green Той вече много се притеснява, че пречел на бебето...  Rolling Eyes
П.П. Ако нещо се случи, ще се сетя за теб  Joy
Сави, не е препоръчително - така е! Но не е задължителна предпоставка за секцио... докторът каза, че има различни видове гъбички/бактерии, различни стойности и като цяло шансът нещо да стане на бебчо е изключително малък... но добави, че доста лекари бързали да го изтъкват като причина за секцио, защото не им се занимава с естествено раждане... Не знам дали е така, само препредавам думи  Flutter
Виж целия пост
# 143
Питах, гъбите не са предпоставка за секцио, но разбира се е по-добре да ги няма.Аз, каквото и да пробвам с цел да ги премахна(включително и бабини методи), все удрям на камък. Crossing Arms
Аз съм с –4.5 диоптъра и родих нормално предния път;сега изобщо това не го мисля.А и моята докторка(както ви се оплаках) е доста отплесната, та изобщо не се е сетила да ме прати на очен лекар.
Вие поне си похапвате повечко сладко, а и килограмите не са ви много.Аз се храня както преди,т.е. нищо по-различно не ми се прияжда, но си дебелея славно.То, че после ще ги смъквам, ясно, но само да не ми усложнят раждането.Поне така четох, че многото килограми усложняват нормалното раждане.Колко е вярно не знам.
Йо,много оптимистичен пост.Аз също предпочитам всичко да става максимално естествено и нормално, така както е природата го измислила, макар че предишните 2 пъти доста се поизпотих.Както и да го изберем, все ще се родят бебета, къде с повече, къде с по-малко болки, неродени няма да останат.А с времето неприятните спомени избледняват;щом съм се решила на трети път Simple Smile
Виж целия пост
# 144
И аз в отбора на гъбясалите. Те моите всъщност са лактобацили извън норма, "извити и дълги форми" newsm78 и протеус мирабилис. И аз бутах Полижинакс два пъти вече, че и Аугментин пих началото на декември в тази връзка, обаче пак сякаш ги има гадовете, зеленее ми секрета. Преднияпът си раждах нормално с гъбите, моята докторица все е " Няма страшно" и наистина нямаше нищо обезпокоително по бебето.
Аз пък си виждам 2, че и 200  Laughing Горкия ми мъж, случи на най-отрепаната жена на света. Пожелавам му като родя и да стана по-жарка, баси заспата съм.
Страшно ме мъчи кръста тези дни, ни да съм права, ни да лежа. Случайно да знаете илачи за бъбреци, освен по-обилно вода. Не че ми е диагностицирано, но аз цял живот съм ползвала водата само за миене, та си го прося от години.
Шезлонг при нас не работеше,  диването само на ръце признаваше. Бях избрала стол за хранене, който обединява шезлонг и люлка, та той успяваше да го задържи понякога там за петнайсетина минути, има-няма. Ние си бяхме тежък ревлив вариант.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 145
Здравейте момичета,  Hug имам питане към вас, в какво ще къпете бебчето си? Ще използвате ли стойка , някаква подложка какво мислите за анатомичните ванички, а има и сгъваеми newsm78  #Crazy
Виж целия пост
# 146
Моето мнение е задължително да имаш стойка, защото кръста ще ти иде на кино. Аз ще взимам обикновена ваничка, с една мекичка поставка вътре и това е. С баткото съм сменила 4 ванички и най-удобно ми беше с обикновената, поне за момченцата.
Виж целия пост
# 147
лора др , герой си ти, да си знаеш !!!  Flutter
vivi.vivi , ти се чувстваш "утрепана жена", а аз "загоряла"  Tired Чудя се кое е за предпочитане  Joy А знам, че не съм най-привлекателната жена в момента с постоянното охкане и трудно отлепване от дивана  Mr. Green
budeshtamama , зависи изцяло как ти е удобно на теб! Аз например не бих могла да къпя бебето във вана със стойка, ще ме заболи кръста, ще се чувствам нестабилно и ще се изнервя... обичам да седя постоянно по земята, та и ваничката на беба ще си е на земята, аз ще съм си седнала до нея и ще я чипкам  Flutter Но за други - това е много неудобен вариант! Та само от теб си зависи... иначе обиколих всички бебешки магазини и бях потресена колко са къси или тесни ваничките и от обикновен /небебешки/ магазин за домашни потреби купих дълга и широка ваничка, с нарисувано коте на дъното... съвсем обикновена! Взех една стойка с плат, за да не се пързаля беба, пасва чудесно на ваничката и си купих термометър Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Видях думата "загоряла",малееееее ЙоТо същата съм да знаеш  Joy
Виж целия пост
# 149
mission completed luvbed за щастие болки и контракции нямах след това  Whistling така, че не ми тежи на съвестта  Mr. Green

MimSss твоя пост за ваничките все едно аз съм го писала, само опита с къпането на баткото дето го нямам.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия