Очакваме с копнеж, Мартенски бебевалеж!

  • 44 472
  • 775
# 705
Добро утро!
Аз веднъж имах фалшиво раждане и от тогава не обръщам внимание като ме позаболи нещо, за да не си втълпя, че момента е настъпил. От вчера пак ми се появиха контракции. Снощи имах една особено силна и продължителна, но до там. Днес от време на време усещам по-слаби, но все пак има. Дано настъпи момента вече и дано е вечерта, когато и милото е вкъщи. Хубав ден   bouquet Peace
Виж целия пост
# 706
Добро утро и от мен и аз все още си чакам без никакви симптоми, а вече няма търпение да излиза
Виж целия пост
# 707
Здравейте, момичета.
Сдобихме се с мъничко момченце на 27.02.2014 г. чрез планово секцио по медицински причини. Юнакът се казва Владимир. Роди се малко дребничък - 3, 390 кг. / 50 см. , но се кърмим успешно още от болницата. На 2.03. се прибрахме в къщи и сега се "радваме" на колики и бебешки проблеми.
Успех на всички чакащи, а на вече станалите мами - дано да имате повече време за сън.  Grinning
Виж целия пост
# 708
mirannda Честито и да ти е жив и здрав мъника!!!  stork-boy smile3504И аз чакам моя мъник с нетърпение, но освен някоя и друга   подготвителна контракция друго засега няма. Tired
Виж целия пост
# 709
Миранда ЧЕСТИТО, да е много здравичък малкият господин. На мен не ми се вижда да е мъничък.  Плашат ме размери от по 4 кг и нагоре.
Аз май днеска ще влизам в болницата вече, че момата не иска да излиза по собствено желание!
Виж целия пост
# 710
Здравейте,
Днес на 06.03.2014г. родих втория ми син ( най-верояно ще се казва Борис) 3200гр. И 50 см.
Радвам се , чепремина това огромно изпитание за мен.  Уникално е усещането да станеш майка! На всички, на които им предстой желая леко раждане и здрави бебчета!
Виж целия пост
# 711
miranda честита радост,да сте живи и здрави Simple Smile  за коликите пробвала ли си методите на Карп... малко информация тук  а ето и клипче нагледно тук
И аз си имам леки подготвителни контракции през ден два Simple Smile но нищо особено искам повече да се разхождам,но с този дъжд ще си остана само с изкачване на сълбите у дома.
labella честито и на теб Simple Smile да е жив и здрав бебчо,а на теб бързо възстановяване   Hug
Виж целия пост
# 712
Честито момичета, да са Ви живи и здрави бебоците и много да Ви радват.За колики аз съм чувала хубави отзиви за капки Лефакс - немски са незнам дали ги има в България.Мои приятелки ги ползваха за 50мл.бяха някъде към 8 или 9 евро. Ако някой знае за някакви други ефикасни да сподели моля.
Виж целия пост
# 713
labella ЧЕСТИТО, да ти е живо и здраво юначето!!!    ura С чудесни мерки и ако е Борис името е прекрасно.  Peacealyaa успех и леко раждане ти желая! dancing smile3504
Виж целия пост
# 714
Честито на всички сдобили се с прекрасни бебчета, да са ви живи и здрави! Вчера бях на преглед, никакви изгледи за наближаващо раждане, освен застаряваща плацента, което ми казаха, че е нормално за този етап на бременността. Снощи имах някакви болки наподобяващи на менструални, които се появаваха и изчезваха на около 20 мин. и не знам дали не бяха контрацкии, но пък съм заспала и днес нищо не ме боли  newsm78 Надявам се бебка да реши скоро да излиза, че иначе ме чака секцио  #Cussing out
Виж целия пост
# 715
Честито момичета, да са Ви живи и здрави бебоците и много да Ви радват.За колики аз съм чувала хубави отзиви за капки Лефакс - немски са незнам дали ги има в България.Мои приятелки ги ползваха за 50мл.бяха някъде към 8 или 9 евро. Ако някой знае за някакви други ефикасни да сподели моля.
Аз също чух много- добри отзиви за Лефакс , които съдържат симетикон  и е същото което го има и в Еспумизан. Мои приятелки дават Еспумизан+БиоГая и вместо водичка чай от копър на Хип. Аз на времето на моя син му правех запарка от джоджен и много му помагаше. Peace
Виж целия пост
# 716
Честито и на новите мами! Да са ви живи и здрави бебоците, и много да ви радват!

И аз си чакам, остават ми 8 дни до термин.. имам си ежедневно контракциите Бракстън-Хикс, които не са най-приятното нещо, но поне няма болка.. та да видим кога ще реши да излиза малката госпожица Wink

Леко чакане на останалите Wink
Виж целия пост
# 717
Честити бебенца на родилите мами. Много да са ви здравички   bouquet

И аз съм в очакване всеки ден. Вчера имах контракции, но не регулярни и болки в кръста, днес всичко е спокойно.
Виж целия пост
# 718
Честити ви бебоци момичета,нека ви носят много радост   bouquet
Виж целия пост
# 719
Честито!!! Да са ви живи и здрави   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия