Относно отношението в болницата аз също съм много доволна. При мен също спазиха всичките ми искания и прищевки, които не бяха малко
Това първо виждане с пълна упойка е да ти го донесат за малко в реанимация като те закарат там и бебето вече е прегледано и оправено. Носи се да го видиш за минути. Вземат се бебенцата да почиваш, че следобяд има и свиждания, а и ги наблюдават. Вечерта след визитацията в 20ч ни го донесоха вече да стоят при нас. На всички ги донесоха заедно независимо, че някои бяха оперирани сутринта, а други на обяд. При нас първата вечер ги остави до 1ч. и ги вземаха, защото реално още не можехме да се грижим за тях, а аз даже не бях раздвижена още като го донесоха. На сутринта в 6ч.(след 5 часа
) вече ги донесоха и оставиха при нас.
)и после го изкарват. Ако си будна естествено го носят първо на теб, а ако ли не направо навън на близките. 


Препоръчани теми