


Не ми харесваше, че взимат всички бебета едновременно и ги държат отделени от майките, докато изкъпят и последното. Доста си поплакваха през това време. Излишен стрес за бебочетата според мен. Пък и съм забелязала, че в родилните домове къпят бебетата малко грубо, не знам, предпочитам сама да си го поизмия без да го плаша излишно... 
Питах защото при мен днес малко се промениха нещата. Операцията трябваше да е за 40г.с., но днес се видя, че бебо вече е много ниско и АГ се съмнява да не тръгне всеки момент и предложи като вариянт да ме прегледа за разкритие и ако нямам да се мъчим да чакаме, но решихме все пак да изтеглим секиото. При оформяне на документи и всички подробности горе в приемния кабинет акушерката/сестрата(не знам точно как се води дамата там) ме пита дали ме е гледала и аз и казах, че не е защото така и така сме решили, а тя ми отвърна 'е, хубаво е да те видят. Все пак бали после лохии ще има и да се знае'. Не можах много да и хвана идеята да ме бъркат с това, че ще и лохии. Ами и да имам разкритие няма да родя ли, че после има лохии... много странно ми се видя и благодаря за бързите отговори да съм подготвена, че АГ-то ми ако я няма точно на приема да знам какво да искам и очаквам. И аз не виждам логика в такъв преглед и предназначенио му при планово секцио, но днес тази жена ме изненада.
Препоръчани теми