, на мен принципно той ми обясни, че нямало престой в болницата, процедурата траела около 15-20мин и после може би до час-два те изписват.. това при условие, че няма някакви усложнения или други съображения, които са индивидуални..
, на мен принципно той ми обясни, че нямало престой в болницата, процедурата траела около 15-20мин и после може би до час-два те изписват.. това при условие, че няма някакви усложнения или други съображения, които са индивидуални..
Повечето от мнения та в нет-а са доста стари... Ще се радвам да споделите мнение или да ми препоръчате друг специалист, на който да мога да се доверя ..

Та малко се притеснявам и се чудя на какво да държа,тъй като не съм сигурна още как искам да родя.Първо раждане ще ми е и съм в пълно невидение....
Благодаря! 
В последния месец когато пак ме пита как ще раждам,моето окончателно мнение,ми каза че мога да избера каквото искам,само да не е домашно раждане.И ми го каза супер сериозно.Дори не се засмя.Аз още като минах 3я месец го бях информирала че искам секцио по свое желание.Той само каза добре.Не ме е питал защо.Аз му изказах разни мои доводи все пак.Може би защото ме познава много отдавна,не зная...Да видим с теб как ще е
Препоръчани теми