Пейпал - помощ - 10-та тема

  • 63 971
  • 751
# 15
Значи не е необходимо да правя нещо?
Благодаря за отговора.   bouquet
Виж целия пост
# 16
Благодаря ти m@y@ .Изпратих сканирано копие на банковата карта и днес вече след едномесечно чакане всичко е ОК.
Виж целия пост
# 17
veselaci-hobby радвам се че съм помогнала  Peace.
Виж целия пост
# 18
здравейте, имам следното чудене. Купих си разни работи от ибей на стойност 133 долара. Платих чрез Пейпал (плащането е към Китай) и там ми излезе, че това ще ми струва 198.75 лева. Направих плащането и после гледам в интернет банкирането си, че ми е дръпнало от картата 201.33 лева. Някаква идея от къде се получава това разминаване?
Виж целия пост
# 19
здравейте, имам следното чудене. Купих си разни работи от ибей на стойност 133 долара. Платих чрез Пейпал (плащането е към Китай) и там ми излезе, че това ще ми струва 198.75 лева. Направих плащането и после гледам в интернет банкирането си, че ми е дръпнало от картата 201.33 лева. Някаква идея от къде се получава това разминаване?

Да, смята ти по курса на банката.
В първия пост на темата е обяснено как се сменя.
Виж целия пост
# 20
Здравейте,
Необходима ми е малко помощ относно пейпал.
Преди време пазарувайки от ибей, стоката ми не пристигна и пускайки клайм ми върнаха парите в пейпал баланс (въпреки, че бях платила от картата). Преди месец си поръчах няколко рокли от азиатски сайт. След като платих ми казаха, че не са налични и искат да ми върнат парите. В пейпал ми излиза, че са ''рефънд'', обаче не ми излизат нито в пейпал баланса, нито в картата. Свързах се с хора от сайта и те ми казаха, че са ми ги върнали (което и аз виждам) и не мога да ги виня. Какво да правя, може ли да ми помогнете.
Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 21
КатринВ Кога са ти ги върнали? Обикновенно са необходими 4-5 дни,  след като си видяла ''рефънд' в ПП акаунта, да се видят и в картата.
Виж целия пост
# 22
Здравейте
На 13.01 прехвърлих пари от Pay Pal  на дебитната ми карта. Все още ги няма в картата ми. В Pay Pal пише че процеса е завършен. Картата ми е на ДСК.
Нормално ли е това?
Виж целия пост
# 23
Здравей vanian,
В пейпал ми излиза, че рефънда е направен на 10.01.14г , картата е на ДСК, ще почакам още малко, ако не ще се простя с парите :/
Виж целия пост
# 24
Обадете се в банката и питайте. След като са минали през Пейпал, трябва банката ви да осчетоводи входящите преводи.
Виж целия пост
# 25
Благодаря много, още понеделник ще се свържа с банката Simple Smile))
Виж целия пост
# 26
Здравейте,
Спешна нужда от съвет, ама много спешна.  Praynig
Спечелих артикул в Ибей и се опитах да го платя, но се оказа, че транзакцията ми е забранена от тъпаците в ПИБ, защото миналата година еднолично и без предупреждение са ми намалили лимита на плащане на 800 лв. Сега човекът седи и си чака парите, а аз не мога да му ги пратя. Какво ще ме посъветвате да направя?
Виж целия пост
# 27
Здравейте,
Спешна нужда от съвет, ама много спешна.  Praynig
Спечелих артикул в Ибей и се опитах да го платя, но се оказа, че транзакцията ми е забранена от тъпаците в ПИБ, защото миналата година еднолично и без предупреждение са ми намалили лимита на плащане на 800 лв. Сега човекът седи и си чака парите, а аз не мога да му ги пратя. Какво ще ме посъветвате да направя?

Да се обадиш в банката и да се разбереш с тях.
Парите са твои и ти имаш право да разполагаш с тях както искаш.
Виж целия пост
# 28
Звънях, не можело. Идиоти смотани, с идиоти. Утре трябвало да отида до някой клон, да напиша молба (!!!) и до няколко дни щели да ми позволят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 29
Да, с молба става.
Пишете на продавача, че имате такъв проблем и помолете любезно да изчака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия