SUPERNATURAL: Hold your breath

  • 25 200
  • 748
# 210

  hahaha
Виж целия пост
# 211
9.11 'First Born' CHCH Promo:

Виж целия пост
# 212
Пореден страхотен епизод Party ! Случи се нещо, което много, ама мннного исках да се случи вече. Мнях Laughing ! Нямам търпение да видя развитието на тази линия.

9.12 'Sharp Teeth' Promo:

Виж целия пост
# 213
Добро утро  Hug

Виж целия пост
# 214
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 215
Това бебе е направо гигант  Shocked Личи си дори в огромните ръце на Джаред. Няма и месец  а е като 3 месечно  Laughing Още ли не знаем как се казва, колко се е родило...  Една мини-отчетна да си направим Grinning
Виж целия пост
# 216
Това бебе е направо гигант  Shocked Личи си дори в огромните ръце на Джаред. Няма и месец  е като 3 месечно  Laughing Още ли не знаем как се казва, колко се е родило...  Една мини-отчетна да си направим Grinning
Бая е голямо да  Crazy
Виж целия пост
# 217
Като татко си ще е  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
Това бебе е направо гигант  Shocked Личи си дори в огромните ръце на Джаред. Няма и месец  а е като 3 месечно  Laughing Още ли не знаем как се казва, колко се е родило...  Една мини-отчетна да си направим Grinning
Знаем, всичко знаем Laughing :

https://twitter.com/realGpad/status/425869823457783808
[снимката от поста на Лиса]
@jarpad and Shepherd watching some late night #supernatural

https://twitter.com/jarpad/status/415680356449128448
romo got an epidural?? my wife @realGpad birthed an 8 and a half pound baby without an epidural. whats his excuse?????
Това са 3850 гр., т.е. малко повече от моето звероче Heart Eyes .

Отчетната тема е добра идея - грабвам веднагически приза за най-лоша майка Mr. Green .
Виж целия пост
# 219
Уха,доста Simple Smile
Импала ,каква е тайната  Crazy
Виж целия пост
# 220
Тайната на кое? Извинявай, не разбирам Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 221
Тайната на кое? Извинявай, не разбирам Rolling Eyes ...
за големите бебчета  Hug
Виж целия пост
# 222
Аааа, ясно! Съм патка, да? Joy Помислих си да не е за тайната за лоша майка Mr. Green .
Не знам каква е тайната, вероятно отличен режим на мамата bowuu , а може би и защото с баща му сме доста големи (аз съм висока 178 см., той - 197) Laughing . Ама да ти кажа и на мен бая едро ми се видя като излезе, чудех се как се е събирало Joy Joy .

PS. Отивам да гледам втори път и се връщам за гифчопада Hug .
Виж целия пост
# 223
Аааа, ясно! Съм патка, да? Joy Помислих си да не е за тайната за лоша майка Mr. Green .
Не знам каква е тайната, вероятно отличен режим на мамата bowuu , а може би и защото с баща му сме доста големи (аз съм висока 178 см., той - 197 см.) Laughing . Ама да ти кажа и на мен бая едро ми се видя като излезе, чудех се как се е събирало Joy Joy .

PS. Отивам да гледам втори път и се връщам за гифчопада Hug .
И аз надушвах,че сте височки  Wink
Е сега,такива думи не използваме тук  Grinning

О,аз довечера ще гледам,нямам търпение  Popcorn ,ще се радвам много на гифчопада  Heart Eyes
Виж целия пост
# 224
верно си е гигант  Shocked
Да ги изпапкаш  Heart Eyes
Импала, супер двойка сте сигурно хихи  Heart Eyes
Мини отчетна  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия