Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 30
Да, на лицето са по- трудни уловими, но се усещат частиците . Допринасят за блясъка на ружа като ефект, целта не е те да изпъкнат. С времето даже изчезват от лицето.
Виж целия пост
# 31
На митница отиват поръчки до 30 лв (около $20).

Без транспорта  Wink
Доста са качили доставката  Thinking Аз последно поръчвах преди година някъде и доставката в кутийки беше о/о 7 долара  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 32
Благодаря за темата.

Виж целия пост
# 33
И аз очаквам лилавите гримове. Аз съм с леко особено мнение за този цвят и за това ще ми е още по-интересно да видя  Hug.
Виж целия пост
# 34
flame_69   bouquet
нещо старо ,но не показвано,извинявам се за лошата снимка  Embarassed
Виж целия пост
# 35
Нещо изпуснах в предната тема с какво нанасяте така коментираните Лореалски сенки Thinking
Виж целия пост
# 36
Аз с четка
Виж целия пост
# 37
И аз се престраших и поръчах следните пигменти  Hug:

Виж целия пост
# 38
Нещо изпуснах в предната тема с какво нанасяте така коментираните Лореалски сенки Thinking

С влажна четка, когато ги ползвах  Peace
Виж целия пост
# 39
Супер,мерси  bouquet
Виж целия пост
# 40
С влажна - да, аз си я навлажнявам с мокра кърпичка четката
Виж целия пост
# 41
Иве, във форума е забранено да се обсъждат общи поръчки, а в тези сайтове - с увеличаване на броя продукти расте и размера на доставката, обичайно не е много изгодно - да се кооперираме  Peace
Виж целия пост
# 42
Само да не трябва да ходя на митница.  Praynig
Виж целия пост
# 43
Ако поръчката е за над 30 лв без транспорта - помоли ги да обявят по-ниска стойност на митн. декл-я  Peace
Виж целия пост
# 44
Взех от по-малкия грамаж, та с доставката е 29 лева.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия