Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 45
Случва се по грешка - пратки на по-ниска стойност да отидат на митница, тогава ти остава разкарването и 1,50 лв такса .... ще стискаш палци всичко да е наред  Peace
Виж целия пост
# 46
На митница отиват поръчки до 30 лв (около $20).

Без транспорта  Wink
Доста са качили доставката  Thinking Аз последно поръчвах преди година някъде и доставката в кутийки беше о/о 7 долара  Rolling Eyes

И аз така знам и такъв опит имам с митницата, но току що получих бележка за пратка от Ягодката, която съм поръчала на 11.01., събота, вечерта и я получавам днес и то в пощенски клон.  Rolling Eyes Ще ги заобичам пак значи, бях ги зарязала заради тази митница. Преди 4-5 години и в къщи са ми носили техни пратки, после обаче ако ще един молив за вежди да е отиваха в митница.
Тази пратка ми е на стойност 38 долара. И мислех, че ягодката пращат от Хонг Конг, но сега виждам, че са пратили от Швеция.
Виж целия пост
# 47
Извинявам се, сега погледнах пак - $8.50 е била доставката, не знам как ги измислих тия 12.
Виж целия пост
# 48
Ягодата поне възстановяват всички такси, но ми е непонятно - при положение, че вносът е от Швеция - защо таксуват пратката, като от Азия  Crazy

Виж целия пост
# 49
Ягодата поне възстановяват всички такси, но ми е непонятно - при положение, че вносът е от Швеция - защо таксуват пратката, като от Азия  Crazy



Връщат такси ако ходиш на митница, нали? А дали винаги пращат от Швеция? Аз имам натрапчив спомен, че пращаха от Хонг Конг, но може да са разширили складовата мрежа. От Швеция изобщо не би трябвало да ходи в митница. Peace Днешният ми случай е такъв. Получено в пощенски клон, стойност 38 щатски долара.
Виж целия пост
# 50
Да, имам предвид, че възстановяват в пълен размер ДДС и пощенската такса от 3,50, която се плаща на РПС  Peace

Винаги изпращат с препоръчана поща и тракинг номер, от номера се вижда - коя пощенска служба обработва пратката  Peace при моите пратки - винаги е Швеция  Peace
Виж целия пост
# 51
Аз си взех базата за мигли на МАК вчера и... или спиралата ми не работи или това нещо не работи или и...двете заедно. Wink

Аз също не съм очарована от базата за мигли на МАК, взех я скоро, пробвах няколко пъти, но не е това, което ми се искаше. Имам и максимайзера на Диор, за мен той е много по-добър.
Виж целия пост
# 52
Ау, не знаех за забраната за обсъждане на общи поръчки - ако може някой да ми обясни на лични защо .... а иначе ще си изтрия поста тогава
Виж целия пост
# 53
И аз не знаех. Може ли е на мен инфо?  newsm78
Виж целия пост
# 54
Аз си взех базата за мигли на МАК вчера и... или спиралата ми не работи или това нещо не работи или и...двете заедно. Wink
Аз също не съм очарована от базата за мигли на МАК, взех я скоро, пробвах няколко пъти, но не е това, което ми се искаше. Имам и максимайзера на Диор, за мен той е много по-добър.
Мда, поредното прехвалено неработеща нещо! ooooh!
Сега ще и дам още шанс разбира се.... Пени се, не пени....като в оная приказка.... Joy hahaha

А какво прави на Диор чудото? ПО-твърди или по-извити мигли? Thinking
Виж целия пост
# 55
Ау, не знаех за забраната за обсъждане на общи поръчки - ако може някой да ми обясни на лични защо .... а иначе ще си изтрия поста тогава
Има хора, които правят общи поръчки срещу комисионна, и използват форума да си рекламират дейността.
Виж целия пост
# 56
Взех си пратката от ягодката. Веднага разопаковах сенките на Шисейдо. Много ми се носи синьо напоследък, но като се видях с лореалското ярко синьо почти се отказах. Реших обаче да се пробвам с нещо по-светло и по-меко и поръчах тези:



И о, изненада! То не било синьо, а лавандулово.  Mr. Green Обаче много ми харесват, плюс че са в неочаквано голям размер (опаковката е голяма почти като на пудра) и много приятна четка. Тъмното е синьо-графитено-черно. Чудно го обясних, но точно ми пасва на очните линии, които напоследък правя. Не знам по-новите бурканчета с кремообразни сенки на Шисейдо дали са със същата консистенция, но тези са много хубави.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 57
Благодаря за темата!
 Нещо съм си наумила да се уча да използвам молив за устни и ако се науча ще взема някое ярко червило  Laughing . Каква техника за нанасяне използвате? Тази , която само очервата контура или размазвате молива и по устните? С една съфорумка на лични коментирахме и според нея ще се изсушават усните ако се нанасе молив и по тях, според мен също е така.  Thinking
Виж целия пост
# 58
Здравейте,
не съм сигурна дали тук е мястото да попитам, но ще опитам.
При последния си полет реших да си купя сет с много красиви натурални цветове червила на Bobbi Brown. Никога не съм пробвала нейно червило, но тъй като сетът е запечатан, нямаше как да отворя и да видя, че миризмата на самите продукти е меко казано ужасна. Понеже ползвам основно глосове на Шанел, Диор и Герлен, направо изпаднах в ужас, че съм купила нещо развалено от самолета на BA. Някой има ли идея?
Виж целия пост
# 59
Лавандуловото не е ли бледо лилаво? На мен това ми изглежда като светло сиво? Може и от моя монитор да е...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия