Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 705
Teзи белите бяха само за Азия, божествени снимки има в нета  Heart Eyes
Скрит текст:

Но като ефект ще са само изсветляващи. Колкото до пресовани или перли си е според личните предпочитания. Аз пресовани не бих си купила. Винаги са ми били по-обикновени от другите.
Виж целия пост
# 706
Аз преди си бях харесала Acid палитрата, защото ми трябваха точно такива неони. Но докато се наканя да я поръчам и си намерих други  Grinning
Скрит текст:
На една от срещите Лепи ако не се лъжа беше донесла техни палитри и ми направи впечатление, че адски трудно се отварят. А такива неща веднага ме отказват
ооо, тази и аз я бях харесала. В общи линии имам мерак и за други палитри на Слийк. Може би още 2-3.
Виж целия пост
# 707
Благодаря за мненията за Слийк. Харесаха ми две палитри: тази на Фокси, както и оригиналната. Но в двата посочени от Фокси сайта въобще не разбрах как стои въпроса с доставката.
Иначе по разни снимки в нета изглеждат пигментирани. За роненето не ми звучи добре, но на мен и на Диор палитри ми се разпрашват.
Ще ги мисля тази вечер, че имам и до Мак ходене за сенки.
Виж целия пост
# 708
http://www.sleekmakeup.com/
доставят в цял свят Peace
Виж целия пост
# 709
Благодаря за мненията за Слийк. Харесаха ми две палитри: тази на Фокси, както и оригиналната. Но в двата посочени от Фокси сайта въобще не разбрах как стои въпроса с доставката.
Иначе по разни снимки в нета изглеждат пигментирани. За роненето не ми звучи добре, но на мен и на Диор палитри ми се разпрашват.
Ще ги мисля тази вечер, че имам и до Мак ходене за сенки.

Виж в Superdrug http://www.superdrug.com/search?q=sleek&type=eyeshadow
Няма ги всички модели от палитрите и няма доставка до България, но пък можеш да пазаруваш чрез посредник и над 10 паунда доставката до англ. адрес е безплатна Peace

Жаки, да не се ровя, понеже не съм се интересувала, колко е доставката до БГ?
Виж целия пост
# 710
Точно и аз това се чудя Thinking Не виждам да са написали фиксирана цена. Може би се образува от броя на поръчаните продукти....

пс. намерих free shipping Only valid on orders over £30 €40 $50 made on wwwsleekmakeup.com.
Виж целия пост
# 711
има и някакво условие за доплащане на 20% от цената на поръчката, но не разбрах дали е само за ЮК или за целия Евр. съюз.
Виж целия пост
# 712
има и някакво условие за доплащане на 20% от цената на поръчката, но не разбрах дали е само за ЮК или за целия Евр. съюз.
Те предполагам вече са включени в цената. Както при нас е включено 20% ддс в крайната цена
Виж целия пост
# 713
Момичета, преди малко отворих Naked 3  Crazy и съм в неописуемо превъзбудено състояние  Crazy тази палитра ен само надмина всички ми очаквания (а мислех и да се въздържа), но просто е най-красивата Нейкид  Crazy

Особено съм изумена от blackheart - тъмно винено бургунди с такива частички в изобилие, не като промазан цвят, а като кадифе с частички  Crazy

Също не мога да пропусна едно дуо на YSL, което ме хвърли в тотален потрес - и като красота на цветовете - свежа праскова и бургунди, но и като консистенция - меки, като мус, ултра супер пигментирани, което не е много характерно за бранда  Peace

Другото, което пристигна е една моно сянка на UD - Shattered  Blush

И още нещица, но сега не съм в състояние да съм "трезва', опиянена съм  Heart Eyes
Виж целия пост
# 714
Супер, на теб ще ти седи много добре тройката. Между другото можеш ли да сравниш този blackheart с beauty marked на MAC? Tой също като го гледам или суочвам само на един пръст седи убийствено, но в момента в който се опуши си става.....ами пушек. Супер смотан цвят Tired
Виж целия пост
# 715
Момичета, преди малко отворих Naked 3  Crazy и съм в неописуемо превъзбудено състояние  Crazy тази палитра ен само надмина всички ми очаквания (а мислех и да се въздържа), но просто е най-красивата Нейкид  Crazy

Особено съм изумена от blackheart - тъмно винено бургунди с такива частички в изобилие, не като промазан цвят, а като кадифе с частички  Crazy

Също не мога да пропусна едно дуо на YSL, което ме хвърли в тотален потрес - и като красота на цветовете - свежа праскова и бургунди, но и като консистенция - меки, като мус, ултра супер пигментирани, което не е много характерно за бранда  Peace

Другото, което пристигна е една моно сянка на UD - Shattered  Blush

И още нещица, но сега не съм в състояние да съм "трезва', опиянена съм  Heart Eyes
Кое не е характерно за бранда? Сенките на Лоран са най- пигментираните въобще от високия клас!

Аз също харесвам много новата Нейкид 3, но има неизползваем цвят, 5- тия или 6- тия подред не ми се става да проверя сега. Днес го сложих като лек глитър върху други сенки от палитрата и нищо не стана. Нищичко. Утре ще правя грим с други цветове и пак ще пробвам блестящите.
1- цата все пак ми харесва доста повече.
Виж целия пост
# 716
има и някакво условие за доплащане на 20% от цената на поръчката, но не разбрах дали е само за ЮК или за целия Евр. съюз.

Аз съм пускала поръчка от сайта на sleek, но не се сещам дали беше написана точна цена. Копирам директно от имейла, който тогава съм получила за потвърждение:

Subtotal £13.47
Shipping & Handling  £2.12
Tax £2.60
Grand Total £15.59
Виж целия пост
# 717
Жаки°, няма тази сянка на МАС  newsm78 но в събота взех от Надето този глитър и това беше асоциацията ми:



На снимките няак чернее, но поне на домашната вечерна светлина ми е бургунди с бургунди глитъри, ше видя и утре денем  Peace



densi, имам 4 палитри на YSL - две петици и 2 четворки, много са меки на тестер, но не и у дома, което малко ме е озадачавало  Peace  В тази палитра - това ме учуди - пръстът ми потъва буквално и пигментираността е приказна  Peace

Може би и коментарът ми е по повод една събота  дискусия за палитрите на бранда  Confused (имаше неодобрителни мнения)

За Нейкид - цветове 5 и 6 са  buzz и trick



Дали нямаш предвид четвъртият Limit или седмият  Nooner:

Скрит текст:


Виж целия пост
# 718
Ще го взема следващият път beauty marked и ще ги сравним на живо  Flutter
Виж целия пост
# 719
Супер  Heart Eyes и на мен ще ми е интересно Simple Smile  bowuu  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия