Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 690
Вержи, кажи моля те кой е лилавият молив  Flutter Мого ми хатесва този грим  Two Hearts

Жаки, сенки са това. И във водната линия, и на долния (и горния) клепач.
От тази палитра на Слийк:


Виж целия пост
# 691
Много хубаво седят Heart Eyes Точно лилавото, което харесвам!
Виж целия пост
# 692
И без база го нося Ревлона и въпреки това изкарва по цял ден. Къпала съм се с него, обливала съм си цялото лице с гореща вода и не пада. Каквото и да са му сложили вътре е много добро Mr. Green

При мен така водоустойчив е Chanel Perfection Lumiere. Водата се плъзга по него без да го променя. Много е удобен за топли дни,  не се свлича.
Виж целия пост
# 693
И без база го нося Ревлона и въпреки това изкарва по цял ден. Къпала съм се с него, обливала съм си цялото лице с гореща вода и не пада. Каквото и да са му сложили вътре е много добро Mr. Green

При мен така водоустойчив е Chanel Perfection Lumiere. Водата се плъзга по него без да го променя. Много е удобен за топли дни,  не се свлича.

На Chanel ФДТ наистина е траен, но е много силно парфюмиран и аз се изринах от него  ooooh!
Метеоритите също са парфюмирани, но като ги сложа върху лицето си, не се усеща миризма, докато ФДТ на Chanel не се измирисва  Crazy Усещам го все едно съм си пръснала парфюм в носа  Laughing
Виж целия пост
# 694
Фокси  Heart Eyes и на мен много ми харесва гримчето  Heart Eyes

Утре мисля да поработя и по предизвикателството  Heart Eyes
Виж целия пост
# 695

На Chanel ФДТ наистина е траен, но е много силно парфюмиран и аз се изринах от него  ooooh!
Метеоритите също са парфюмирани, но като ги сложа върху лицето си, не се усеща миризма, докато ФДТ на Chanel не се измирисва  Crazy Усещам го все едно съм си пръснала парфюм в носа  Laughing


Ох, аз пък му обожавам аромата! Heart Eyes
Аленка, мерси Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 696
foxita,зарадва ми очите с това хубаво гримче!
Виж целия пост
# 697
Фокси, страхотно!
Тъкмо вече се чудех къде си;)
Виж целия пост
# 698
Много ми харесват цветовете от палитрата на Фокси. Наскоро се коментираше Слийк, но въобще не си спомням в каква насока. Може ли малко инфо за марката? Как са като качество сенките? С коя марка бихте ги сравнили? Сега им разглеждам сайта с палитрите за очи и имат много варианти.
Виж целия пост
# 699
Много ми харесват цветовете от палитрата на Фокси. Наскоро се коментираше Слийк, но въобще не си спомням в каква насока. Може ли малко инфо за марката? Как са като качество сенките? С коя марка бихте ги сравнили? Сега им разглеждам сайта с палитрите за очи и имат много варианти.

Eдни ги харесват, други не ги харесват.
Аз не ги харесвам. При мен цветовете бяха много мазни и пигментирани. но се ронеха. Матовите цветове обаче бяха много слабо пигментирани.
Проблемът при техните палитри е различното качество на сенките.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 700
Аз за Слийк като цяло не мога да коментирам, защото имам само една палитра - Lagoon, въпросната, която показах. И червило.
По-перлените цветове наистина се ронят, но принципно не ми пречи особено. Матовите на тази палитра са добре пигментирани. Слабо пигментирани са жълтото и бледолилавото. Но с белия джъмбо молив на Никс са горе-долу ок.
Ето мои суотчове:
http://xmysweetescapex.blogspot.com/2013/09/sleek-makeup-palette … n-review-and.html

Снимките не са обработвани и цветовете на някои са малко по-бледи от в действителност.

Ето и друг грим със същата палитра, но цветовете отново са малко по-отмити. Просто тогава снимах с телефон:

Виж целия пост
# 701
Аз преди си бях харесала Acid палитрата, защото ми трябваха точно такива неони. Но докато се наканя да я поръчам и си намерих други  Grinning
Скрит текст:
На една от срещите Лепи ако не се лъжа беше донесла техни палитри и ми направи впечатление, че адски трудно се отварят. А такива неща веднага ме отказват
Виж целия пост
# 702
Влюбих се в тези бели перли:
http://www.youtube.com/watch?v=_S2EeH2yuf0&list=PL3D56D95EC6 … 08BE&index=29
Но се чудя розовите ли да си взема или тези... Кожата ми е много светла с розов подтон. Някакви предложения от тези, които са ги ползвали?
И перли или пресована?
Много се изговори за тези метеорити и се зарибих.  Laughing
Виж целия пост
# 703
Фокси, пак красоти ни показваш.  Heart Eyes

Момичета, отнякъде мога ли да поръчам тази палитра ? Или има нещо по-добро. което мога да взема ( но пак искам да е аплитра, а не отделни цветове коректори )?  newsm78
Виж целия пост
# 704
Момичета, отнякъде мога ли да поръчам тази палитра ? Или има нещо по-добро. което мога да взема ( но пак искам да е аплитра, а не отделни цветове коректори )?  newsm78
Загледах я в Лили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия