Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 848
  • 743
# 585
И на мен ми препоръчаха 2, но и аз клонях към 1, а и само той беше наличен, та него взех и не съжалявам.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 586
Аз да се оплача, че ми отиде на кино грима за Предизвикателството  Tired Останах супер разочарована от двата розови цвята във Вайс2  Crossing Arms Абсолютно нищо не се вижда  Crossing Arms Другият път ще пробвам с Милк отдолу, но това е срамота за УД  Naughty
Разочаровах се и от розовия пигмент на МАС. Всъщност не, че е лош, но въобще не е толкова ярък колкото си го представях  Rolling Eyes И общо взето всички цветове, които исках да ползвам, се оказа, че не са това, което си представях...Утре може пак да пробвам...Ако ми дойде музата...
Виж целия пост
# 587
Метеоритите ги заглеждам откакто излязоха на пазара, но така и не си ги купих. Миналата година в Милано отново ги загледах на щанда на Герлен в един магазин. Консултантът ми препоръча категорично първи номер и ми каза, че според него те давали най - добър резултат и ще остана доволна от визията си с тях. Като се прибрах в България в БЗ отново им се зачудих. Споделих с консултатката, която от раз ми препоръча втори номер, че в Италия са ми предложили категорично първи номер и тя ми каза: "Наистина!? Колко странно! На нас по учения винаги ни казват да препоръчваме втори номер." Не знам какво да мисля, тъй като не си купих нито първи, нито втори номер, но имам мнооооого причини да се съмнявам в т.н. "консултантки" от БЗ и всъщност вече ги игнорирам напълно.
Виж целия пост
# 588
ееееее, що така, бе Веси - ми снимаш и тва е... Аз не съм правила още
Виж целия пост
# 589
ееееее, що така, бе Веси - ми снимаш и тва е... Аз не съм правила още

Ами снимах, но още не съм свалила снимките. Но то се получи лилаво, а не розово  newsm78 Т.е. розовото не се вижда, а ярко розовото, се превърна в лилаво  Thinking
Виж целия пост
# 590
veselina_s_p , кой пигмент на МАС си използвала?
Виж целия пост
# 591
Намерих си перфектно лилаво  йеееее
МAC Violet pigment или неговият дюп UD Flash Heart Eyes
Сдобих се и с един гениален глитър на МАС в лилаво-синьо, който ще сложа отгоре и ще стане приказка Two Hearts


Весе, ще трябва да приложиш моята техника за сенките  Wink
Виж целия пост
# 592
veselina_s_p , кой пигмент на МАС си използвала?

Fuchsia  Rolling Eyes
Вярно, че под него сложих от тъмните цветове във Вайс2, за да очертая формата. Но очаквах, че пигмента ще е плътен и ярък цвят розово, който ще покрие тъмното. А то се оказа доста по-"воднисто"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 593
cutesmallcat , аз ползвам 01 Mythic от старите - компактни, без да ме консултира някой и са перфектни за мен, светла съм, но и съвсем Снежанка  Peace и лятото с тен ги ползвам  Peace

И да, ползвам матираща пудра под тях, защото ги ползвам по-пестеливо - само за озряване  Blush



Maryse  Peace

за четките - на първо четене се сещам за Инглот  Peace не са много бюджетни обаче  Peace ако има проблем с изпращането - мога да ги взема и пратя  Peace

МАС не споменавам, заради цифроманията - основно, а в Мория и Сефора - не знам какви точно четки има  newsm78

За грима - зависи и от цвета на кожата, очите .... но зелено и кафяво, сиво - би трябвало да са ОК  Peace Най-добре експериментирай у дома и огледай какво се връзва  Peace
Виж целия пост
# 594
В Мория имат четки на Real techniques и ако не се лъжа и на Gosh.
Гош по принцип са едни от по-добрите бюджетни четки на нашият пазар, качеството им е добро и ги има и в онлайн магазини като примерно beautyshop.bg

На Инглот също са много добри, нямам никакви забележки към тях но цената им е вече от 30 лв нагоре.
Zoeva са перфектен избор за хора, които тепърва започват да експериментират с грима, на много добра цена са, изглеждат на външен вид просто перфектно и идват за горе долу 7 дни от Германия, което също е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Ето го и "розовия" грим  Crazy


Днес нямах много време да се оглеждам преди да тръгна, но ми се струва, че ФДТ ми стои много добре днес  Thinking Crazy Ама, че извод  Mr. Green Но наистина ми се струва по-различно. Чудя се, защото последните дни ми свърши крема на Коррес и купих набързо един крем на Билка с грозде, който много ми допада. Та днес ес гримирах за първи път с него и ми се струва, че ФДТ стои по-добре върху крема на Билка  Flutter
Виж целия пост
# 596
Доста матирано ти стоеше днес (добре)  Peace и наистина различно от друг път - в добрия смисъл  Heart Eyes

Ама гримът (на очите) е лилав и е много хубав  Heart Eyes
Виж целия пост
# 597
Веси, и на мен ми харесва този грим, а ФДТ също много добре ти стои!  Hug Наистина зависи от от крема отдолу, при това много!
 Аз, разбира се, не успях да дойда на срещата, просто всеки път ми изкача нещо супер спешно и ми проваля плановете   ooooh! Crossing Arms Tired
Виж целия пост
# 598
Мерси, момичета  Grinning
То наистина се получи лилав грим, но използвах само розови сенки и една по-тъмна. Просто всичките розови неща, явно не могат да си "покажат" цвета  Rolling Eyes
А това с ФДТ, явно не съм си го въобразила  Crazy Бреййй, какви ли не скъпи кремове пробвах, защото изглеждах ужасно, като сложа отгоре грим. Пък с една Билка за 7-8лв, се оказах супер красива  Mr. Green Но този крем много си го обичам и като остана без крем, запълвам "дупките" с него  Flutter
Аз явно друг опит за грим, няма да правя - днес се събудих със зверски конюнктивит  ooooh! Едвам си отворих очите.
Виж целия пост
# 599
Веси, страхотен грим!
Ама откъде сега този конюнктивит, еееее...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия